.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Bob Viorica

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Nevada-Butnaru SRL - Benzinăria MON, Smârdan

în urmă cu 2 ani

Vânzătoare prost crescute şi comportament de maidan. În ciuda faptului ca au un POS, te obliga sa plăteşti cash,pe motiv ca nu funcţionează,sau d na vânzătoare nu ştie sa îl folosească.
Răspunde Raportează recenzia