Profilul lui Bob Viorica
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Nevada-Butnaru SRL - Benzinăria MON, Smârdan
în urmă cu 2 ani
Vânzătoare prost crescute şi comportament de maidan.
În ciuda faptului ca au un POS, te obliga sa plăteşti cash,pe motiv ca nu funcţionează,sau d na vânzătoare nu ştie sa îl folosească.