.
2202f1dad016443bb9ed64a7927504fe

Profilul lui Badea Mara

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Bi Optic, Bucureşti

în urmă cu 4 ani

Bioptic mi-a întărit credinţă că se poate! Se poate să fi tratat cu amabilitate, se poate să ţi se explice ce şi cum e mai bine pentru ochii tăi, se poate să nu te simţi nefiresc ca poate nu-ţi permiţi financiar, se poate discuta franc şi se pot găsi cai de rezolvare pentru orice problemă... Mulţumesc Bioptic! Recomand cu mult drag!
Răspunde Raportează recenzia