Profilul lui Badea Mara
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Bi Optic, Bucureşti
în urmă cu 4 ani
Bioptic mi-a întărit credinţă că se poate! Se poate să fi tratat cu amabilitate, se poate să ţi se explice ce şi cum e mai bine pentru ochii tăi, se poate să nu te simţi nefiresc ca poate nu-ţi permiţi financiar, se poate discuta franc şi se pot găsi cai de rezolvare pentru orice problemă... Mulţumesc Bioptic! Recomand cu mult drag!