Profilul lui Anton Pistea
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
26 aprilie 2025
Am primit o scrisoare în care scrie ca măriţi abonamentul cu 5,86% pentru ce?
Pentru acelaşi internet care de la 22:30 nu mai funcţionează vi se pare normal?
Păcat ca nu pot lăsa recenzie cu minus
Am sa ma retrag de la acest abonament pentru ca sunteţi neserioşi şi promiteţi ceva dar oferiţi altceva.