Profilul lui andreea_ky
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Remediul Meu, Bucureşti
în urmă cu 15 ani
Am comandat un Noni pentru fetita mea de pe site-ul firmei. Eu nu sunt experta in a folosi calculatorul, dar a fost foarte simplu si usor, m-am descurcat. Fetita mea se simte foarte bine cu Noni pe care il ia de peste o luna. Va trebui sa fac inca o comanda de Noni pentru fetita si citesc pe site in fiecare seara despre produse. Imi place ca explicatiile sunt pe intelesul meu. La urmatoarea comanda vreau sa iau si pentru mine ceva. Sunt incantata ca am gasit acest site si ma gandesc sa imi fac si eu inscriere.
andreea_ky