.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Andreea B

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Urgent Cargus - Reşiţa, Reşiţa

în urmă cu 8 ani

O stea este încă prea mult pentru serviciile execrabile ale firmei Cargus Reşiţa. Cu niciun alt serviciu de curierat nu am mai păţiti aşa ceva. Nici măcar cu firma Cargus Timişoara, cât timp am locuit acolo, ceea ce mă face să mă găndesc că este o problemă locală. Aşadar, la Reşiţa s-au nimerit toţi meltenii să lucreze la Cargus, altfel nu îmi explic fenomenul... Lăsând la o parte livrarea propriu-zisă, care ajunge cum vor cei de acolo, personalul este sub orice critică,începând de la şofer şi până la ”domnul” de la sediu care nu ştie să discute politicos cu clieţii. Am trimis o plângere în acest sens şi pe site-ul firmei Cargus. Din ce am văzut Cargus Reşiţa are recenzii foarte proaste, deci majoritatea clienţilor sunt nemulţumiţi. Poate o sesizare de la ANPC i-ar mai ”civiliza”...deşi mă îndoiesc.
Raportează recenzia