Profilul lui Ana Saviana
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Directia Impozite Si Taxe Locale Dorohoi, Dorohoi
în urmă cu 6 ani
Astăzi am fost şi am plătit impozitul unei persoane care locuieşte în străinătate şi doamnele foarte comode de la birouri, după ce greşeşte doamna de la înregistrarea cu salubrizare nici nu recunoaşte asta ii primăria Dorohoi o părere foarte proasta şi mai sint plăti din banii noştri.