.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed

Profilul lui Ana Saviana

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Directia Impozite Si Taxe Locale Dorohoi, Dorohoi

în urmă cu 6 ani

Astăzi am fost şi am plătit impozitul unei persoane care locuieşte în străinătate şi doamnele foarte comode de la birouri, după ce greşeşte doamna de la înregistrarea cu salubrizare nici nu recunoaşte asta ii primăria Dorohoi o părere foarte proasta şi mai sint plăti din banii noştri.
Adaugă comentariu Raportează recenzia