Profilul lui AMUZA
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Compania de Apa Targoviste Dambovita Gaesti, Găeşti
în urmă cu 14 ani
De circa o luna rog reprezentantii din zona ludesti-telesti,sa-mi incheie un contract de racord la retea de apa,pentru cabinetul medical din comuna.CE TREBUIE SA FAC,SA CHEM TELEVIZIUNEA?
Matei Ionut
Depuneti sesizare pentru rezolutie cerere depusa si daca nu se rezolva mergeti ib instanta. Asta este recomandarea primita de la un angajat al Companiei de Apa. Eu astept de jumatate de an, ma pun pe mine sa sap, este incredibil. A venit iarna si nu am apa. Se va ajunge si la televiziune.