Profilul lui Alexandru Ahie
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
în urmă cu 3 ani
Compania Vodafone România trebuie sa fie condusa de nişte hoti vicleni, începând cu tot soiul de asa zise concursuri prin sms prin care păcăleau bătrâni naivi si terminând cu activarea ofertelor efectuate "pe gat". Spre exemplu, din gresala am incarcat 6€ cu o zi inainte de expirarea ofertei de 5€ şi imediat primesc sms ca mi s-a activat oferta de 6€, fără ca eu sa fi solicitat acest lucru. Precizez ca nu e prima oara când patesc asa ceva. Recomand ALTA ! reţea.
Popovici
Ca urmare a scumpirii abonamentului internet televizor De la 97 RON la 110 RON şi ca urmare aceste scumpiri am făcut cerere de întrerupere luna trecută, după care am fost informat că întreruperea va avea loc după 10 zile . lucrătoare. Deşi am fost anunţat că întreruperea se va face după data de 15 septembrie astăzi 11 septembrie m-am trezit fără semnal deci tăiata reţeaua. În schimb abonamentul pe lumea aceasta mi-a venit normal pentru a plăti toate cele 30 de zile a lunii septembrie deşi u am avut serviciile lor doar 11 zile . Oare cei de la vodafon nu ştiu să calculeze decât în favoarea lor ? Bineînţeles că nu s-a ţinut cont că Beneficiarul adică clientul lor abia a împlinit vârsta de 91 de ani . Doar pentru reclama firmei vodafon ar fi trebuit persoanelor cu vârsta depăşită de 90 de ani să fie gratuit Abonamentul.