Profilul lui Alex Todica
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Birou Notar Public - Tataru Ana Maria, Cluj-Napoca
în urmă cu 10 ani
Personal foarte neserios si arogant. Am cerut sa imi aduca 2 CF-uri. Initial mi-au spus ca nu se poate si sa ma duc la cadastru. Dupa cateva discutii si-au dat totusi seama ca se poate. Dupa 1 saptamana sun sa verific daca au venit (ambele CF-uri). Mi se spune ca da. Ma duc sa le ridic si surpriza, doar unul era acolo. Mi se spune cu zambetul pe buze ca nu s-au uitat bine. Vroiam sa fac un contract de ipoteca dar pana la urma am gasit in alta parte mai ieftin.
Alex Todica