.
b0e12bdcf69944aabd718e69044ccaed

Profilul lui Ady Adisor

Recenzii 1

Recenzii

în urmă cu 5 ani

Foarte buna şcoala de la Siria. Multe amintiri mi-au rămas în cap din ani 1999 2000 şi condiţiile erau foarte bune acolo. La fel şi învăţători şi supraveghetori erau foarte de treaba. Acum nustiu cea mai rămas acolo
Adaugă comentariu Raportează recenzia

sa distrus tot . Sa facut un magazin în locul ãla 😔