Profilul lui Ady Adisor
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Scoala Ajutatoare Cu Clasele i - Viii Siria, Şiria
în urmă cu 5 ani
Foarte buna şcoala de la Siria. Multe amintiri mi-au rămas în cap din ani 1999 2000 şi condiţiile erau foarte bune acolo. La fel şi învăţători şi supraveghetori erau foarte de treaba. Acum nustiu cea mai rămas acolo
angela buboi
Ady Adisor
sa distrus tot . Sa facut un magazin în locul ãla 😔