Profilul lui Adriana Dicu
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Centrul de Recuperare Mick-Med, Bucureşti
în urmă cu 4 ani
Pe mama mea am tratat-o la cabinetul dlui Petre Dumitru cu peste 20 de ani in urma.
Nu pot sa uit ca domnia sa m a scapat de o acnee faciala foarte urata. A facut-o din propria sa initiativa . Am vrut sa-i platesc tratamentul insa dansul a refuzat .
Un OM minunat pe care il amintesc permanent in discutiile pe care le am despre ingeri care alina suferintele oamenilor.
Respect, consideratie si recunostinta pt tot ce faceti !
As dori sa mai pot lua legatura cu domnua sa daca sste posibil.
Cu recunostinta Adriana Dicu