Profilul lui Adrian Mariuta
| Recenzii | 1 |
Recenzii
Recenzie despre Vodafone Romania SA, Bucureşti
07 iulie 2025
Hoti, talhari, spun orice ca sa treci la abonament iar apoi incepe calvarul.
Vrei sa vorbesti cu un operator pentru probleme cu serviciile vodafone ? platesti 2 euro (la cursul lor care defapt sunt 3 euro)
Vrei sa achiti factura ? nu merge, te deconecteaza dupa 2 zile si apoi te pune sa platest 3.5 euro pt fiecare numar pentru reactivare : )))) adica 4.5 euro calculat la cursul lor.
GUNOAIE !