.
92be7e3b5540405a8ee609d696780e0f

Profilul lui Adrian Aeftimoae

Recenzii 1

Recenzii

Recenzie despre Flebestet S.r.l., Clinică Medicală, Bucureşti

în urmă cu 11 ani

Ma numesc Adrian A. Sunt din Galati si vreau sa va spun din toata inima ca recomand aceasta clinica privata si in special pe d-l doctor Ciobotariu. Sa va dea bunul d-zeu sanatate d-le doctor si putere de munca sa ne gasim la anul sa pot rezolva si al doilea picior. Domnilor, pe scurt azi fac 2 luni de la operaţie. Dupa ce in ultimii 6 ani m-am chinuit cu o durere a piciorului drept de neimaginat, m-am documentat si mi-am luat inima în dinţi apeland la clinica Flebestet. Pe 6 aprilie dupa aproape 2 ore de intervenţie am plecat pe picioare, revenind a doua zi pt scoaterea clamelor. Totul este adevărat asa cum e scris pe site, vorbeşti cu d-l doctor tot timpul intervenţiei, daca simti ceva se rezolva imediat cu o anestezie locala. Ce sa va spun, la două săptămâni am urcat pe bicicleta şi parcurg 6 zile din 6 cam 35 mile zilnic. Preţul cred ca diferă de la caz la caz. Am fost mulţumit si cred ca important este rezultatul. Consultatia e f importanta. La mine cel putin nu reuseam nimic cu laserul sau injecţiile cu spuma (sclerotherapy ). Asa ca va recomand din toată inima pe d-l doctor care va spune adevărul in fata. Mulţumesc mult inca o data d-l doctor Ciobotariu V. Piciorul arata acum extraordinar nu se mai umfla ca înainte, am facut acum 3 săptămâni un examen dopler la Londra (St .George Hospital ) si s-au mirat ca vena nu a apărut cu probleme pe ecran. Cand le-am explicat ce sa întâmplat si in ce a constat interventia au ramas mirati. Dovada au fost micile incizii care se mai vad. Asa ca....mergeti cu toata încrederea. Merita tot binele din lume si multa sănătate din partea mea d-le doctor. Ne vedem la anul pt piciorul stâng. Succes si numai bine dvs si familiei.
Răspunde Raportează recenzia