Recenzii despre Ministerul Sănătăţii

Recenzii

minister

, în urmă cu 17 ani

E de rasul lumii ce a ajuns spittalele astea tatal meu a fost operat in spitalul judetean galati si au fost niste conditii oribile.Inainte daca le baga i doctorilor niste bani in buzunar imediat tte faceau bine acum nici asa nu se intereseaza. Ii doare pe ei in cot de noi..Vai de capu nostru ce va ajunge romania..sau ce a ajuns deja
Răspunde Raportează recenzia

Ministerul sanatatii

, în urmă cu 17 ani

Nu am avut obiectii pana acum la aceasta institutie de stat. Am ramas dezamagit cand am auzit ca daca refuz sa fac vaccinul AH1N1 daca o sa ma imbolnavesc de el o sa trebuiasca sa scot din buzunar cheltuielile. In primul rand am refuzat sa il fac pentru ca nimeni nu a facut o sedinta ceva sa ma informeze de riscurile pe care mi le asum daca il fac, tot ce stiu este de la TV si anume ca multi dintre cei care si l-au facut au murit. Am 22 de ani si sincer nu vreau sa fac un lucru pana nu sunt total informat asupra lui, pe oricine intreb daca e bine sa il fac iti spun ca iti asumi responsabilitatea.Nici un coleg de facultate nu a semnat ca da. Pentru moment nu multumesc!!!
Răspunde Raportează recenzia

minister

, în urmă cu 17 ani

Sunt foarte nemultumit de deciziile luate de Minister in ultimii ani ....eu platesc asigurarea ,ca multi altii de fel ,si nu am beneficiat de nimic gratuit pana acum...ma nemultumeste in special faptul ca copiilor nu li se mai dau retete gratuite (tot timpul trebuie sa mai platesc ceva la reteta)..macar pt ei trebuia sa fie asigurat tot gratuit ...sunt parinti care nu-si permit sa dea bani pe medicamente ,chiar si sume care pt unii par modeste ,pt altii reprezinta mult..
Răspunde Raportează recenzia

minister

, în urmă cu 17 ani

...Daca ar fi sa ma bazez pe o institutie clar aceea nu va fi ministerul sanatatii...suntem foarte jos..nu avem doctori capabili,aparatura,pastile...nustiu unde va ajunge Romania
Răspunde Raportează recenzia

Ministerul Sanatatii

, în urmă cu 17 ani

E trist ca avem viata in mainile unei astfel de institutii. De ani de zile nu se mai aduc imbunatatiri spitalelor, in special in ceea ce priveste aparatura ca de termopane nu ducem lipsa. Starea spitalelor e jalnica, la fel si sistemul. Cui nu ii e fica sa ajunga pe mana medicilor in Romania?
Răspunde Raportează recenzia

ministerul sanatatii

, în urmă cu 17 ani

un minister cu un buget an de an sarac, cu unitati sanitare in haos, degradare lipsite de aparatura necesara si cu o infrastructura la pamant dar cu un numar de pacienti de la an la an tot mai mare.cam asa s-ar descrie sanatatea romaneasca in ziua de astazi.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Ministerul Sănătăţii!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.