minister
Oprea Gheorghe , în urmă cu 17 ani
Sunt foarte nemultumit de deciziile luate de Minister in ultimii ani ....eu platesc asigurarea ,ca multi altii de fel ,si nu am beneficiat de nimic gratuit pana acum...ma nemultumeste in special faptul ca copiilor nu li se mai dau retete gratuite (tot timpul trebuie sa mai platesc ceva la reteta)..macar pt ei trebuia sa fie asigurat tot gratuit ...sunt parinti care nu-si permit sa dea bani pe medicamente ,chiar si sume care pt unii par modeste ,pt altii reprezinta mult..