Recenzii despre FAN Courier - Roşiori de Vede

Recenzii

, 11 februarie 2025

De fiecare data primesc mesaj cu o ora estimata si ajung peste 6-7 ore. Nu mi se pare normal, de ceva timp nu mai vin deloc la timp😤
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Din cea mai buna firma de curierat , au ajuns ultimii din cauza neseriozitatii.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Am ajuns sa alerg eu dupa masina de curier ca le este lene la soferi sa isi miste hoitul din masina.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Buna ziua ,aveti un mod de comunicare foarte deficitar si anume de ce in ziua in care expediati coletul nu trimiteti un SMS ,clientului pentru a sti ca in ziua respectiva urmeaza sa vina curierul.Toate celelelte firme trimit SMS in ziua respectiva pentru a sti si eu ce program sa imi fac ,sa iau legatura cu curierul sa stabilesc o ora disponibila. Pe de alta parte sun de 10 minute la FAN Courier -ROSIORI DE VEDE si nu raspunde nimeni.La evaluare nu as fi dat nici o steluta dar trebuie una pentru a putea trimite textul.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Lipsitiva de acesti indivizi libidinosi...stai dupa ei sa iti aduca cand vor ei. I-am dat mutului meu de curier numarul de telefon si ora la care ma va gasi acasa,nimic,l-am sunat la urma pe individ dupa ora de program,cica "Am venit dar nu v-am gasit".
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Se fura pachete. Si aţi spun pur si simplu ca sa pierdut. Va sfătuiesc sa nu folosiţi sa zicem firma
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cumpăr frecvent după net...CeÎn mai neserioși, nervosi și nepoliticoși agenți sunt la Fan Curier...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Felicitari pentru promptitudine su seriozitate! In 3 zile am expediat un colet in nordul tarii si am primit si banii ramburs. Nesperat de repede. Felicitari d-nei de la dispecerat si curierului! Multumesc!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

deci am avut nevoie de un curier sa mi ridice un colet cu o masinarie stricata (pt garantie)sa ajunga destinatia bucuresti pentru Blademotors, am sunat la Rosiori si o domnisoara amabila ,mi a dat numarul curierului care tocmai trecea in zona,a venit curierul in 5 minute si ce sa vezi si auzi ,ca el nu ia coletul ca trebuie cerere prin email ,ca cine este agentul de la Blade cu care vorbea la telefon,...parca Fan nu ar fi avut contract cu BladeMotors si nu i ar cunoaste, desi chiar el mi a adus colete de la Blade,nu stiu care e politica la compania asta CURIERUL FACE LEGILE?? poate mi dati si mie un raspuns...multumesc
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

e un curier la Rosiori,nu stiu daca a scos vreun zambet in viata lui ,desi e curier(dupa pensie)you have to enjoi life!,eu pariez ca a fost APV ist )
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Nu este un sediu serios ....dar în anumite situati te ajuta.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Uni sunt seriosi alti nu sunt de loc dea bia te rezolva sau spun daa si dupa nu mai vine courierul.....
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Roşiori de Vede!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.