Recenzii despre Danone P.d.p.a. SRL

Recenzii

danone

, în urmă cu 16 ani

dupa parerea mea , sunt cei mai tari in materie de iaurturi. preturile lor sunt cele mai atractive de pe piata si calitatea este foarte buna. eu cumpar mereu familiei iaurtul "casa buna' , iar cele mai bune sortimente de smanatana tot la ei le gasesti. sunt foarte foarte multumita de danone
Răspunde Raportează recenzia

După 6 ani munciţi in departamentul de procesare a fabricii Danone din Bucureşti , pot sa îţi spun ca ambalajul şi gustul nu au nici o treaba cu ce se baga in iaurturi ! Proteina este artificiala , aromele la fel , la un iaurt cu fructe pe lângă dulceaţa ( fructul ) care conţine mult zahăr se mai Adaugă manual zahăr cu tona ! Sa îţi faci o idee la 10 tone de produs finit se Adaugă 2 tone de zahăr ! Gândiţi-va de doua ori înainte sa daţi copiilor aşa ceva ! Nu va lăsaţi pacăliţi de reclame şi de tururile prin fabrica unde va arată ce vor ei sa vedeţi !


Danone

, în urmă cu 16 ani

Am vazut recent pe site-ul lor ca de 90 de ani rezista pe piata si primele iaurturi se vindeau in farmacii... :) Au niste iaurturi foarte bune,sanatoase,in special imi place Activia,Danette,Actimel,Danone.
Răspunde Raportează recenzia

Danone

, în urmă cu 16 ani

De mic copil, consum zi de zi produse de la Danone. Pretul la fel de bun ca si gustul; foarte sanatos. RECOMAND !
Răspunde Raportează recenzia

Danone

, în urmă cu 17 ani

Nu cred ca exista ceva care sa semene cu laptele la ei, insa “chestiile” pe care le vand sunt gustoase si impachetate frumos, deci se vand. Este adevarat ca pediatri recomanda evitarea produselor Danone la copii sub 2 ani din cauza ca acestea au cauzat multe imbolnaviri.
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

Imi plac toate produsele de la Danone, au o gama larga de iaurturi, asta imi place foarte mult si au patrus foarte bine pe piata romaneasca, e un brand.
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

imi plac la nebunie produsele danone. iubesc iaurtul danone delicios si imi plac si cele mici - pentru copii - danonino foarte mult. Am facut si colectie de litere cand erau la promotie :))
Răspunde Raportează recenzia

Danone

, în urmă cu 17 ani

Danone este marca la iaurturi pe care o cumpar cel mai des. Eram mare amator de orez cu lapte de la ei dar de ceva vreme nu am mai gasit prin magazine. O tanti de la un ABC mi-a zis ca nu se mai produce. Pacat ca era tare bun. Si celelalte produse sunt foarte bune si de calitate, iar pretul este accesibil.
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

Si noi suntem fani Danone, dar in special baietelul meu care le devoreaza pur si simplu, bineinteles, pe cele cu fructe.Pe langa aportul de calciu, copilul meu a mai castigat ceva...a invatat sa citeasca la numai 5 ani,dupa ce am umplut casa de literele magnetice din promotiile danonino.
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

o firma foarte buna,produsele pe care le produc sunt fabricate cu mare atentie si pricepere din partea angajatilor,firma este foarte cautata si de aceea este cea mai renumita din Romania in categoria celor producatoare de produse lactate
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

Danone mi se pare cea mai buna firma ...pt ca toti avem nevoie de calciu in corp..mai ales copii..eu consum danone de cand eram mika...imi place cel mai mult cel cu fructe..cunosc o persoana care lucreaza la aceasta firma si castiga aproximativ 20 de milioane fara bonuri ...
Răspunde Raportează recenzia

Danone

, în urmă cu 17 ani

Imi place foarte mult iaurtul Danone, este foarte sanatos si gustos. Dupa masa de pranz, ma relaxez cu un iaurt Delicios de fructe de padure, este preferatul meu, si dupa aceasta mica gustare ma simt foarte fresh, plin de viata. Au promotii foarte interesante la iaurturile simple, mama mea tot timpul cumpara iaurt Nature .
Răspunde Raportează recenzia

delicios

, în urmă cu 17 ani

Folosim produse danone cred ca inca de la aparitia lor pe piata romaneasca. Baietelul meu este dependent de aceste produse- danonino, iaurt de fructe, danette, nutri day etc. Noi, cei mari ne mai rasfatam din cand in cand cu acestea, insa in mod frecvent folosim iaurtul natural si smantana de la danone.
Răspunde Raportează recenzia

Danone

, în urmă cu 17 ani

In fiecare zi mananc iaurt Danone de fructe, imi place in special Frutissima de cirese prntru ca are bucati mari de fructe...yumiiii. La scoala imi cumpar lapte aproape zilnic, ma intareste si imi da pofta de viata. Sunt sanatoase produsele de la Danone, si delicioase...cel putin asta este parerea mea..:)
Răspunde Raportează recenzia

DANONE

, în urmă cu 17 ani

EU II DAU ZILNIK FETITEI DANONE SI CREMOSO SI NATURAL SI CEL CU FRUCTE MAI PUTIN,SUNT FOARTE MULTUMITA DE EL SI E BUN SI LA PRET.
Răspunde Raportează recenzia

danone

, în urmă cu 17 ani

au produse de calitate ...imi place cremoso cu fulgi de ciocolata,cu capsuni..fetita mea adora iaurtul danonino..ii plac si literele cu care se joaca
Răspunde Raportează recenzia

delicios

, în urmă cu 17 ani

Intreaga lor gama de lactate satisface toate gusturile. Eu mannc zinic un iaurt cremosso, o smantana, iaurturi cu fructe. Imi plac cam toate produsele lor.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Danone P.d.p.a. SRL!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.