Recenzii despre Auchan - Timişoara

Recenzii

auchan

, în urmă cu 16 ani

e un hypermarket unde gasesti tot ce ai nevoie, pentru toate buzunarele. promotii sunt in fiecare zi, iar produsele sunt foarte diversificate. merita sa vizitati.
Răspunde Raportează recenzia

Auchan

, în urmă cu 16 ani

Nu vad nimica deosebit, aceleasi produse ca si in Kaufland, Real, etc. Preturile sunt la fel. Chiar nu vad nimica deosebit, multi prefera sa mearga la Auchan, si au o parere mai buna in comparatie cu alte complexe comerciale doar din simplu fapt pentru ca este langa Mall...
Răspunde Raportează recenzia

auchan

, în urmă cu 17 ani

am auzit multe cuvinte frumoase despre acest lant de magazine . as fii foarte curioasa sa vizitez unu. sper sa ajung anu care vine poate se deschide la brasov
Răspunde Raportează recenzia

evalaure

, în urmă cu 17 ani

La fiecare sf. de saptamana facem cumparaturile acolo avem aproape de caasa sicora dar mai bun este auchan in privinta preturilor
Răspunde Raportează recenzia

Parere proprie

, în urmă cu 17 ani

salut eu consider ca este un magazin foarte bun cu un raport pret-calitate favorabil iar faptul ca are si renume international il face si mai bun.Este foarte mare deci sunt o multime de produse este foarte ok in concluzie recomand
Răspunde Raportează recenzia

auchan

, în urmă cu 17 ani

desi sunt din timisoara recunosc ca nu am ajuns la deschidere, insa l`am vizitat la cateva zile dupa. Sunt placut impresionata de ceea ce au facut, magazinul este foarte mare, gasesti tot ce te intereseaza. Mi-a fost mai greu sa ma obisnuiesc cu produsele - care unde le gasesc. La celelalte supermarketuri le stiam locul produselor. Daca mai merg de cateva ori si aici, o sa le invat si pe astea :))
Răspunde Raportează recenzia

magazin

, în urmă cu 17 ani

de mult timp am asteptat ziua ca sa se deschida magazinul Auchan. am fost chiar la deschidere. ce sa spun nebunie, se inghesuiau oamenii la cumparaturi. adevarul e ca aici poti gasi chiar de toate
Răspunde Raportează recenzia

Parere Auchan

, în urmă cu 17 ani

Cel mai mare supermarket din Timisoara, este extrem de mare si contine o mare varietate de produse, poti gasi tot ce vrei, de la mancare,electronice la haine. Parerea mea nu este tocmai buna, deoarece un magazin mai mic este mai eficient, imi place sa termin cumparaturiile in 10-20 minute.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Auchan - Timişoara!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.