Parere Auchan
Perjescu Cristian , în urmă cu 17 ani
Cel mai mare supermarket din Timisoara, este extrem de mare si contine o mare varietate de produse, poti gasi tot ce vrei, de la mancare,electronice la haine.
Parerea mea nu este tocmai buna, deoarece un magazin mai mic este mai eficient, imi place sa termin cumparaturiile in 10-20 minute.