| Recenzii | 55 |
Recenzii
Recenzie despre Hanul Dacilor S.r.l, Iaşi
han
în urmă cu 17 ani
Parerea mea este ca este locul unde simti ca te intorci in timp si retraiesti farmecul lumii dacice prin arhitectura si designul fiecarui lucru pe care il descoperi. Am fost de cateva ori si m-am bucurat de o atmosfera placuta, relaxanta si linistita,mancare gustoasa din preparate traditionale moldovenesti,servire prompta si de calitate si preturi atractive.
Recenzie despre Teatrul National Vasile Alecsandri Iasi, Iaşi
teatru
în urmă cu 17 ani
Cladirea Teatrului National este considerata a fi cel mai vechi si cel mai frumos lacas de acest gen din tara,o veritabila bijuterie arhitectonica adapostind adevarate monumente de arta.Ori de cate ori am avut ocaziasa vizionez o piasa de tetru frumusetea acestui locas m-a impresionat puternic. Pacat ca lumea a uitat de teatru.
Recenzie despre Club Rs, IAŞI
club
în urmă cu 17 ani
Am fost o data intr-un grup organizat si pot spune ca este locul perfect pentru intilniri de afaceri, receptii de nunta, petreceri aniversare sau pentru orice ocazie speciala. Servire impecabila si meniu diversificat, preturi acceptabile.
Recenzie despre Pizzeria Mamma Mia, Iaşi
reduceri
în urmă cu 17 ani
Mi se pare cea mai tare pizzerie.
Ar trebui specificat faptul ca intre orele 08:00 si 11:00 orice produs, mai putin bauturile sunt la 50% reducere.
De exemplu, poti manca o pizza cu 5-6 lei.
Recenzie despre Şcoala Vasile Conta, Iaşi
performanta
în urmă cu 17 ani
Am predat si eu la aceasta unitate de invatamant si m-am simtit foarte bine in acest colectiv.Atat cadrele didactice cat si elevii erau implicati in foarte multe activitati extrascolare in care cunostintele acumulate la ore isi spuneau cuvantul din plin.