Recenzii despre Urgent Cargus - Târgu Jiu

Recenzii

, în urmă cu 3 ani

Curierul m-a sunat, eu fiind in dus am revenit cu un telefon in 15 minute, NU MAI MULT. ACESTA(curierul) a spus ca a fost acasa la mine si a CLAXONAT in fata curtii! Total FALS! Totodata, l-am rugat sa se intoarca pentru ca nu plecase din localitate, dar a SPUS CA EL NU SE FATAIE DE COLO COLO! INCREDIBIL CARGUS TG JIU!!! RUŞINE CARGUS TG JIU!
Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Curierii nu mai suna si nu mai trimit mesaj/mail cand trebuie sa iti ajunga un colet. Doar lasa in usa o hartie prin care ti se comunica faptul ca ai fost avizat in vederea expedierii. Call centerul te tine 10 min in asteptare si apoi te roaga respectuos sa le trimiti mail. Niciodata niciun curier nu a urcat pana la usa mea si fix astazi au urcat si nu si-au luat 30 de secunde sa ma sune si sa spuna ca imi aduc un colet care trebuia sa vina de marti! Ce se intampla cu voi?!
Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Nimicuri... penibili.. josnici..
Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Cel care distribuie coletele pe oraşul Motru nu încearcă să colaboreze cu clienţii şi chiar a zis că nu ii pasa că îi facem reclamaţie.vb şi ff urât!păcat noi plătim pt acele colete şi vrem şi o colaborare bună cu ei.data viitoare sa angajaţi profesionişti
Raportează recenzia

Slab

, în urmă cu 5 ani

Nu recomand spe rsa dea faliment cat mai repede
Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Sunt şocată de experienta pe care am avut-o cu Cargus Tg-Jiu!Am fost la o înmormântare şi nu am răspuns la telefon la 3 curieri printre care şi Cargus cu toate acestea 2 au fost înţelegători şi au revenit cu coletele.Când le-am adus la cunoştinţă celor de la Cargus mi s-a spus că nu are nici o importanţă acest fapt şi coletul mă aşteaptă la sediul firmei, mai mult decât atât răspunsul a fost agresiv şi extrem de nepoliticos. Au afirmat că aceasta este politica firmei, se dau 2 telefoane şi punct, nu se trimite mesaj eventual cu intervalul orar şi ziua de livrare pentru că nu au timp .In plină pandemie dumnealor au un astfel de comportament, cred că este bine de ştiut!
Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Cei mai neserioşi băieţii care livrează la domiciliu.
Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Total dezamăgită de acestă firmă. Este a doua oară când îmi găsesc cutiile desfăcute şi produsele din interior deteriorate. Ruşine celor care fac asta. Nu recomand!!! 😡😡
Raportează recenzia

Lipsa de profesionalism

, în urmă cu 6 ani

Pe langa faptul ca nu au trimis mesaj cu livrarea coletului , domnul de la telefon imi spunea ca nu se piate sa ne vedem intr o ora jumatate ca el nu sta dupa mine . Foarte neprofesionist , foarte rautacios si nu stiu daca voi mai apela vreodata la livrarile facute de dvs.
Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Promtitunine,profesionalism,respect!
Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Cea mai neserioasa firma de curierat in loc sa faca livrarea in targu-jiu au facut o in targoviste am asteptat inca o zi dupa colet si evident trebuie sa le platesc si transportul pentru incompetenta lor.
Raportează recenzia

Am trimis in bucureşti o bicicletă şi are două săptămâni , nu a mai ajuns la destinatar. Aşa ceva nu credeam in 5 ore a ajuns la cargus bucureşti şi de două săptămâni stă in depozit in bucureşti


, în urmă cu 9 ani

Azi am primit un colet de la Bucuresti trensportul foarte scump , de ex se plateste pentru km in plus de la tg jiu la rovinari , un colet cu *** ****** tot de la bucuresti ven it undeva la 23 lei , cu cei de la cargus azi am platit 47 lei de ce domnilor , sa inteleg ca transportul de la tg jiu rovinari cei 20 km in plus se taxeaza la fel ca din bucuresti tg jiu , frumos din partea voastra e ultimul comanda care o mai fac cu cargus toate firmele cu care lucrez comenzi , garantii recomand *** ****** , toti prietenii care or sa faca comenzi le recomand sa se fereasca sa lucreze cu cargus .
Raportează recenzia