Recenzii despre Unirea Shopping Center Bucureşti
Recenzii
este un mall mare,in care gasesti multe branduri,si in care dupa parerea mea nu te plictisesti,preturiile intr-adevar sunt cam ridicate in magazine,dar sunt multe bune ca si calitate.
centrul comercial unirea e ok.
preturile accesibile,sau putin exagerate?...da asa e uneori :)
mie imi place deoarece acolo e intotdeauna o atmosfera placuta,cu angajatii amabili.
Unirea se pretinde un fel de mall, desi nu prea este. Are o gramada de magazine de firma, dar pe aripa Calarasi are si magazine pe care le poti gasi si intr-un engross gen "Europa", dar cu produse la pret de lux. In rest sunt destule magazine de tot felul unde sigur gasesti ce iti trebuie in materie de fashion.
este un magazin unde poti gasi multe lucruri , multe haine din cele mai noi colectii , insa preturile sunt putin cam mari , parerea mea..
un mare magazin unde poti gasi de toate sortimentele la preturi acceptbile.multe modele si daca cauti ceva anume aici sigur vei gasi. nu ezita sa intrii
O astfel de fabrica plateste salarii minime in vest si angajeaza oameni cu pregatire minima/necalificati pentru operatii de manipulare/asamblare in marea lor majoritate.
e un magazin unde poti gasi produsele pe care ti le doresti si de bun pret pentru toata lumea.am luat si eu ceva de acolo.
am cuvinte numai de lauda pt Unirea Shopping Center.
Ca sptiu este maricel,iar diversitatea magazinelor este foarte mare.
Pot cauta de la cel mai simplu inel de logodna,pana la rochia de mireasa si toata accesoriile sale.
Felicitari!
ultima data cand am fost dupa vreo 2 ani am constatat mari schimbari in bine pot spune imi cauta o rochie pentru nunta si am gasit foarte repede si accesori si pantofi pe toate intr-un loc fara prea mare bataie de cap. bun au facut un lucru minunat
am mers si eu in bucuresti cand a avut loc inaugurarea si chiar am ramas impresionata. Pe vremea aceea nu prea erau mall-uri prin tara si poate si de acea mi-a placut asa mult. acum cand avem mall si la noi in oras, pot spune ca al nostru e mai tare decat al lor.
Am fost acum cateva luni pe acolo ,nu mai e magazinul asa cum il stiam eu,nu imi mai place ,nu mai gasesc magazinele cu care eram obisnuita
Unirea Shopping Center a ajuns astazi o umbra a ceea ce era in urma cu cativa ani...Firmele de acolo se muta in mall-urile nou deschise, magazinele au un standard mai redus, iar stafful este din ce in ce mai plictisit. Preturile sunt cu mult peste ceea ce gasesti in alte locatii si, desi pozitia cladirii este una centrala, foarte buna de altfel, eu prefer de cele mai multe ori sa ma deplasez la un mall. Unirea a ajuns pentru mine ceva pur nostalgic, un loc unde ma duc doar extrem de rar.
In ultima perioada am inceput sa ocolesc acest magazin dupa ce inainte il vizitam fregvent dar din pacate a scazut calitatea serviciilor a produselor si nu au crescut decat preturile.
Cel mai mare mall din Bucuresti in care iti poti face cumparaturile cu draga inima.Este un magazin cu de toate,pentru toata lumea.
E foarte bine ca magazinul Unirea a fost modernizat, la un moment dat ajunsese o gluma, numai cu firme modeste si scumpe. Acum are magazine bune, merita sa faci cumparaturi in Unirea, mai ales daca esti pin centru.
Cel mai bun loc in care iti poti face cumparaturile. Am fost de foarte multe ori. Este foarte frumos. Esti servit foarte ok(depinde si de magazinul in care ai intrat). La ultimul etaj se afla zona de distractii. Sa nu jucati biliard ca mesele nu sunt cele mai ok.
Unu dintre primele mall-uri vizitate din bucuresti. Nimic impresionant, nici dimensiuni, nici haine extraordinare. Preturi destul de bune iar gama de produse e variata. Merge...
Nu mai prezinta atat de mult interes ca inainte, dar este un loc destul de frecventat. Inca mai poti gasi ceva care sa-ti placa, preturile sunt bunicele si ai si unde sa te relaxezi dupa o partida de shopping.
cu toate ca a fost printre primele mall-uri care s-au deschis in bucuresti nu mai este ce a fost,cred ca s-ar putea face schimbari mai ales la parter si ar trebui deschide mai multe magazine de haine
Unirea Shopping Center e primul magazin pe care l-am vizitat cand am ajuns prima data in Bucuresti... si de acolo mi-am luat prima rochie de seara pentru o nunta! E variat si accesibil!
Daca ar fi sa fac un slogan pt Unirea Shopping Center, ar fi ,,Unirea-magazinul tuturor!''. Aici gasesti o multime de produse, de la imbracaminte si incaltaminte, pana la bijuterii si decoratiuni interioare, iar preturile sunt pentru toate buzunarele.Imi place sa ma duc la cumparaturi la Unirea Shopping Center.
E destul de aproape de casa ...trecem doar ocazional ...anul acesta am avut nevoie de accesorii pt nunta (flori ,invitatii etc ) am avut surpriza sa constat multe schimbari pe acolo
Este mall-ul meu preferat. Gasesti absolut tot ce-ti doresti si personalul foarte amabil. Mi-am cumparat un telefon mobil si vanzatorul a dat dovada de multa rabdare explicandu-mi toate functiile ceea ce se intampla rar in alte magazine.
Cine nu si-a cumparat haine din Unirii? Magazinul este foarte cunoscut in Bucuresti, si mai nou, am vazut ca i se spune MALL... de unde si pana unde nu stiu, pentru ca nu se compara deloc cu celelalte magazine care isi poarta cu mandrie numele de MALL (ex.Plaza Mall, Bucuresti Mall, City Mall..etc.).
Este un mall foarte frumos in care gasesti tot ce iti trebuie la preturi foarte avantajoase si la o calitate foarte buna
Este mall-ul meu preferat.Gasesti multe produse si poti si sa te hranesti...,sa te joci.....Imi place mult!
Frumos dar nu se compara cu iulius mall. E mult mai mic si e plin de chestii pe care le gasesti in orice magazin!a fost zilele treecute noapte reducerilor aici dar... mare lucru nu gaseai!
Scrie o recenzie despre Unirea Shopping Center Bucureşti!
Oferă detalii despre propria experiență în această locație.