Recenzii despre Societatea Română de Televiziune

Recenzii

evalaure

, în urmă cu 17 ani

a ramas singurul post de pe vremea comunismului,si cred ca va mai rezista cativa ani de aici in colo.Au emisiuni frumoase dar fileme romanesti le intrece pe toate
Răspunde Raportează recenzia

tvr

, în urmă cu 17 ani

a fost la vremea lui un post tare. acum insa putine persoane se mai uita. imi amintesc cu drag cand eram mica ca asteptam cu nerabdare sa se faca ora cand difuzau sailor moon. ar fi frumos sa le mai dea.
Răspunde Raportează recenzia

Tvr

, în urmă cu 17 ani

Este buna doar ca sa tina oamenii de la tara coectati la realitate deoarece se prinde peste tot in schimb noi cei de la oras o ocolim pe cat putem,desi mai baga cateodata si filme bune care nu au fost date in mii de reluari.Dar mai rar ma uit la ei deoarece chiar nu prea ai ce vedea.
Răspunde Raportează recenzia

tvr1

, în urmă cu 17 ani

da cred ca la inceput pe vreama cea buna era un post vizionar dar de cadn cu cablu ma uit dar mai rar
Răspunde Raportează recenzia

tvr

, în urmă cu 17 ani

Nu cred ca mai am acest post pe vre-un canal al televizorului,nici nu-mi aduc aminte de cand nu l-am mai urmarit,au ramas in urma mult fata de celelalte televiziuni
Răspunde Raportează recenzia

TVR1

, în urmă cu 17 ani

Aproape ca nu mai urmaresc deloc acest post TV...cu exceptia unui serial care imi place si a teleenciclopediei nu ma mai uit la nimic ...ce imi place totusi la ei e faptul ca filmul nu este intrerupt de nici-o reclama.
Răspunde Raportează recenzia

TVR

, în urmă cu 17 ani

Din pacate aceasta televiziune lasa de dorit. Cam eram copil urmaream cu interes desenele animate, dar din pacate m am marit si in timp nu au mai reusit sa mi mentina viu interesul pt aceste desene/televiziune.
Răspunde Raportează recenzia

TVR

, în urmă cu 17 ani

Parerea mea e ca TVR a devenit un post de televiziune "fumat". Buletinele de stiri sunt aceleasi ca oriunde. Tot ce mai tine televiziunea in priza sunt meciurile de fotbal transmise in direct de catre ei. Nu diversitate deloc. E monoton si il urmaresc foarte rar.
Răspunde Raportează recenzia

parere

, în urmă cu 17 ani

Un post de televiziune cam sters...urmarit mai mult de cai care nu au cablu tv si prind doar cateva posturi. Eu ma uit la TVR1 doar cand difuzeaza evenimente mai importante... gen Callatis, Cerbul de aur. La filme sunt foarte slabi din punctul meu de vedere
Răspunde Raportează recenzia

tvr

, în urmă cu 17 ani

Eu cred ca tvr-ul e un post bunicel, chiar daca e mai demodat el asa, are cateva lucruri care il scot din anonimat. Au dat mai ales seriale bune, Dr House, Neveste Disperate, Lost. Din cand in cand mai dau si filme interesante.
Răspunde Raportează recenzia

TVR 1

, în urmă cu 17 ani

In ultimul timp TVR, a incercat sa se alinieze la standardul televiziunilor "mari".Personal,la tvr urmaresc cu interes TELENCICLOPEDIA , eurovisionul si matinalul. Consider ca TVR Info este unul din cele mai slabe canale din Romania si ca banii sunt dati degeaba, in loc ca acestia sa fie investiti in modernizarea postului public (TVR).
Răspunde Raportează recenzia

tvr

, în urmă cu 17 ani

La tvr doar platim abonamentul,la programele lor nu ma prea uit pentru ca nu prea ai ce sa mai vezi.Aceeasi grila de programe invechita si neschimbate
Răspunde Raportează recenzia

tvr

, în urmă cu 17 ani

TVR a cam ramas in urma televiziunilor comerciale ca PROTV , ANTENA1 , PRIMA ,,,ETC .Parerea mea este ca ar trebui sa tina cont mai mult de parerile si doleantele telespectatorilor.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Societatea Română de Televiziune!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.