Cazare
Adrian Raceanu , în urmă cu 17 ani
Am stat si voi continua sa stau la acest hotel ori de cate ori voi avea ocazia , este super localizat in cuda acestei diferentieri a tarifelor functie de camera, 3 sau 2 stele, desi sunt parte integranta din acelasi hotel. Daca renovezi renovezi tot nu nu mai o aripa de hotel sau o parte, cred ca asta tine de managementul acestui hotel care cred ca nu este 100% romanesc.