Frumos si marfa e de calitate....felicitari celor care mentin firma in picioare..si preturile usnt acceptabile ....sunt pe masura doar nu sunt chestii ieftine da si bune nu?
e ok restaurantul. au mancare super buna, ospatarii vin repede, au spre surprinderea mea tot din meniu si chiar nu au preturi mari, vis-a-vis de calitatea mancarii.
mobila indrazneata si avangardista, buna pt tineri indrazneti la inceput de drum. din pacate preturile nu te ajuta cand esti tanar, dar mi-a placut showroom-ul.
Mobila design superb, va fi remarcata oriunde. In acelasi timp pare functionala si rezistenta - imi doresc sa strang bani sa cumpar de la ei pt noua mea casa.