Recenzii despre SC Spazio Studio SRL

Recenzii

Super

, în urmă cu 17 ani

E ok restaurantul.Staful este foarte bun si vin foarte repede si te intelegi bine cu ei.Gasesti orice vrei.Si mancarea e suppper buna.
Răspunde Raportează recenzia

Frumos

, în urmă cu 17 ani

Frumos si marfa e de calitate....felicitari celor care mentin firma in picioare..si preturile usnt acceptabile ....sunt pe masura doar nu sunt chestii ieftine da si bune nu?
Răspunde Raportează recenzia

NOu

, în urmă cu 17 ani

au un mobilier foarte frumos ,diversificat dar imi pare bine ca au deschis acel restaurnt!
Răspunde Raportează recenzia

Pret mic

, în urmă cu 17 ani

e ok restaurantul. au mancare super buna, ospatarii vin repede, au spre surprinderea mea tot din meniu si chiar nu au preturi mari, vis-a-vis de calitatea mancarii.
Răspunde Raportează recenzia

mobila avangardista

, în urmă cu 17 ani

mobila indrazneata si avangardista, buna pt tineri indrazneti la inceput de drum. din pacate preturile nu te ajuta cand esti tanar, dar mi-a placut showroom-ul.
Răspunde Raportează recenzia

mobila deosebita

, în urmă cu 17 ani

Mobila design superb, va fi remarcata oriunde. In acelasi timp pare functionala si rezistenta - imi doresc sa strang bani sa cumpar de la ei pt noua mea casa.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre SC Spazio Studio SRL!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.