cazare
Alex G , în urmă cu 16 ani
Am avut ocazia sa fiu cazat in mai multe hotele din iasi, printecare si Unirea. Dintre toate la Unirea am avut parte de tot confortul necesar. Curatenie, asistenta, tot ce vrei. Ca sa nu mai zic de restaurantul de la etajul 13, de unde ai o panorama asupra iasiului de nedescris. De preturi nu prea stiu, ca de partea asta se ocupa firma.:P