Recenzii despre Restaurant Unirea

Recenzii

cazare

, în urmă cu 16 ani

Am avut ocazia sa fiu cazat in mai multe hotele din iasi, printecare si Unirea. Dintre toate la Unirea am avut parte de tot confortul necesar. Curatenie, asistenta, tot ce vrei. Ca sa nu mai zic de restaurantul de la etajul 13, de unde ai o panorama asupra iasiului de nedescris. De preturi nu prea stiu, ca de partea asta se ocupa firma.:P
Adaugă comentariu Raportează recenzia

unirea

, în urmă cu 17 ani

Complex Hotelier Unirea este situat chiar in centrul Iasului si are dotãri moderne.Am fost la o conferinta si sãli sunt impresionante. Restaurantul de la et.13 ofera o vedere panoramicã asupra orasului cum n-ai mai vazut. Accesibil si primitor si la înãltimea asteptãrilor!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Bun

, în urmă cu 17 ani

Acest hotel are foarte mare vechime in iasi, dar in ciuda acestui lucru este foarte frumos renovat si foarte bine dotat cu aparaturi de ultima generatie. Angajatii se comporta foarte calduros si ospitalier.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

FRUMOS

, în urmă cu 17 ani

Am avut ocazia sa stau de mai multe ori la Hotel Unirea si sa particip la diferite conferinte in salile de aici. Hotelul are o locatie foarte buna, chiar in centrul orasului ceea ce aduce si foarte multi clienti. Pretul camerei, al mesei la restaurant si al inchirierii salilor de conferinta este acceptabil. Personalul face tot posibilul sa formeze sejurul, petrecerea sau alte evenimente sa iasa perfect si de neuitat.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Bun

, în urmă cu 17 ani

Mancarea la acest restaurant mi s-a parut foarte buna si foarte ieftina avand in vedere cat de minunat este amenajat restaurantul.Servirea este categoric ireprosabila.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Unirea

, în urmă cu 17 ani

La little texas servirea, atmosfera sunt selecte si elegante, iar mancarea satioasa si migalos preparata. Aici , gasesti o gama variata de specialitati iar ingredientele sunt in cantitati abundente, plus ca vederea de la ultimul etaj al hotelului ofera o atmosfera placuta.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Restaurant Unirea!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.