P&g
Tulceanu Adina , în urmă cu 17 ani
Eu sunt foarte multumita de detergentii de la Procter&Gamble si in special de Ariel, prozim, care spre deosebire de alti detergenti chiar scoate petele de pe rufe.In plus, am constatat cu surprindere ca personalul de aici este foarte amabil cu clientii, in cazul in care, clientii au o vreo problema, actionand prompt pentru rezolvarea ei. FelicitariP&G! si