Recenzii despre Pro Tv SA
Recenzii
După dispariția emisiunii lui Măruță, acum dispare și Apropo tv a lui Andi Moisescu. Ce mai urmează? În afară de România te iubesc, nu a mai rămas nimic de văzut. Dar mă gândesc că mai aveți ceva seriale pentru idioți gata pregătite, ca să puteți înlocui toate emisiunile pe care le-am îndrăgit și care ridică nivelul de cultură. Rușine să vă fie. Conducere incultă.
sunt observator , 31 iulie 2025
Buna dimineata
Astazi 31.07.2025 stirile de la ora 7 am :O familie de romani din Spania avind 3 copiii a avut un accident in Spania si a pierdut cei 3 copiii.
Condoleante .TOTUL SE PETRECE IN SPANIA,Care este stirea natioala?Pe romanul din Sighetul Marmatiei,Bailesti,Harlau cu ce ce il afecteaza?Asta este stire de interes national?Voi nu aveti redactori de stiri la ProTv?Are mesaj subminal si nu il vad eu:nu emigrati in Spania ca uite ce patiti?!?
Pedro , în urmă cu 2 ani
Rusine nationala marele pro tv transmite meci de Champions League pe internet aveti program de sport care da seriale cea mai mare mizerie care s a vazut dupa revolutie RUSINE
George , în urmă cu 2 ani
Sunteţi nişte oameni de nimic un meci de CHapions league sa nu îl dă-ţi la TV ca să mai cumpere lumea abonamente la voyo se vede cât de josnici sunteţi. Ruşine PROTV RUSINE.
De azi ma declar fan ANTENA1 RUSINE SA VA FIE!
Alexandru , în urmă cu 3 ani
Repetă filmele an de an , nu am văzut de Luni până Duminică sa de-a un film istoric românesc, de parcă ar plati Europei pentru acest lucru!
Aveţi cea mai proastă inspiratie in a difuza un film într-o anumită perioadă a săptămânii!
ProTV si-a luat-o in cap
Thor , în urmă cu 13 ani
O fi cel mai bun dar si-au luat-o in cap. Reclama abuziva in timpul filmului: incepe filmu de 1,5 ore la ora 20 si se termina la ora 23 adica intercalat inca 1,5 ore de reclama. Romtelecomul a bagat in locu Pro TV canalul HBO - si sunt foarte multumit acuma ma uit la filme mai bune decat la ProTV fara sa ma streseze cu atata reclama. Iar pentru stiri le pot spicui si de pe celelalte canale... Din cele 10 canale pt trustul care protv a cerut de 3 ori mai mult eu unu ma uitam numai la ProTV din cand in cand asa ca ma pot lipsi de el in favoarea HBO, HBO comedy, BBC news si altele :)
Jos palaria pentru acest canal de televiziune.Stirile sunt prezentate cu profesionalism,sunt corecte si nu induc in eroare.Emisiunile de divertisment sunt haioase,se vizioneaza filme de toate genurile si seriale captivante.Multumesc Pro Tv-ului pentru meciurile din CL.Sunt pasionata de football.
Este unul dintre preferatele mele posturi tv. Aici se dau filme foarte interesante,stirile sunt pe masura,si tot ce vezi aici nu are continut vulgar,pornografic sau publicitar. Recomand tuturor persoanelor care vor sa urmareasca un post tv bun!
Este printre posturiile de tv preferate de mine,urmaresc foarte des emisiunea lui Maruta dar si filme sau stiri,imi placea si Dansez pentru tine,abea astept sa inceapa din nou emisiunea.
pro tv este cel mai tare post de televiziune din romania, dupa parerea mea. Imi plac foarte mult filmele care le difuzeaza, se ridica mereu la asteptarile mele. Imi pare rau ca a plecat Teo de la ei, dar il plac si pe Maruta.
ProTv-ul este la cateva statii distanta de unde locuiesc eu,in fiecare an mergeam si ma uitam la spectacolele organizate de ei in fata acolo,pe scena lor minunata
protv reprezita in romania liderul de piata in audienta si alegere cand e vorba despre populatie. este cel mai bun post din romania care ofera calitate !
cea mai buna televiziune . jos palaria in fata ei. aici vedem stiri din lumea intreaga, divertisment, muzica, filme tot ce vrei gaseti doar la pro tv
Neculaita
cu mai mult de 6 luni în urmă
Nu ştiu cum de nu va sesizaţi. .Sunt doi comentatori la jurnalul de la ora 19 .Unul din ei te zgârie efectiv pe creier. .Se screme când vorbeşte şi este atât de agasant când vorbeşte. ..parcă r anunta sfârşitul lumii..Este total nepotrivit pt. ProteV care este un post urmărit de f.multă lume..celălalt este la pol opus..are o voce calda şi ţi iei mai mare dragul sa l asculti
este si va fi primul post d eteleviziune iubit de romani,aparut imediat dupa revolutie,acum de sarbatori vom petrece cel mai frumos revelion cu ei,ca in fiecare an
jos palaria zic si eu in fata pro tv-ului cine mai e ca ei? afli tot ce se intampla in tara si in lumea asta, stiri,documentare filme de clasa intai doar la pro tv gasesti.
cred ca este cea mai tare televiziune ,aici afli tot felul de stiri ,ce vrei si ce nu vrei -sunt de nota 10-in tot ce fac-felicitari pro tv !
parerera mea despre protv este una foarte buna deoarece au emisiuni foarte bune cum ar fi romania te iubesc si televiziunea protv face fapte bune cum ar fi daruiesti si castigi si ar fi foarte frumos daca toate televiziunile ar lasa politica de o parte si s-au concentra mai mult pe fapte
imi place postul pro tv si emisiunile lor. Nu imi place ca difuzeaza de multe ori aceleasi filme. Stitile imi place sa le urmaresc la ei, andreea esca este o proesionista si imi place foarte mult emisiunea lui Maruta.
Pro Tv este si va ramane o televiziune de tot,rar ma plictisesc sa mai uit,imi place Happy Hour cu Maruta,mereu ma face sa rad,Stirile cu Andreea Esca mereu le urmaresc,filme foarte bune.Este o televiziune de nota 10
Protv ramane postul cel mai romanesc din grila de programe si merita felicitat pentru prestanta constanta in domeniul televiziunii. Romania te iubesc si jos palaria reprezinta cele mai patriotice emisiuni realizate vreodata. Bravo ProTv
Un post de televiziune cu personalitate. Printre primele posturi de la noi. Si-a castigat telespectatorii prin grila de progeme. Stiriile de la ora 7 sunt alt atu al acestui post. Andreea Esca face raiting foarte bun.
Stirile de la ora 19:00 strang cea mai mare audienta de pe paita ,postul tv care concureaza pe lana ei este antena1 dar nu se compara stirile de pe protv cu cele de pe antana,cele de la protv sunt ordonate.
PROTV ESTE SI VA RAMANE CEL MAI BUNTV IN SESIUNEA DE STIRI DE LA ORA 19 COMPARAT CU ALTE STIRI DE PE ALTE CANALE TV
Ce as mai putea spune despre acest canal de televiziune.programe bune,filme bune,stiri cam sangeroase,dar bune,comentarii la meciuri foarte bune.Automat este nr 1 in Romania.
cel mai mult ne petercem timpul urmarind emisiunile de la protv,sunt buni in ceea ce fac,au emisiuni interesante ,cred ca fiecare dintre noi gaseste ceva de vazut pe acest post
la pro tv apreciez cel mai mult calitatea filmelor. au de departe cele mai bune si cele mai noi filme. in fircare saptamana urmaresc cateva filme pe placul meu. iar despre emisiuni , pot spune numai de bine. pot fi laudati pentru emisiunea"dansez pt tine" . bravo. sunteti fenomenali
pot sa spun ca este postul de televiziune cel mai urmarit de mine,deoarece ofera stiri cat mai interesante,filme si emisiuni bune si multe altele.
As fi vrut sa-i acord 5 stele pentru prestanta pe care a avut-o in ultimii 14 ani, dar un lucru este cert: PROTV nu site cum sa organizeze un revelionSpre exemplu anul acesta: 80( dintre invitati sunt manelisti, ceea ce in mod clar nu va face un rating prea mare.Pacat...
Este o pagina de internet destul de vizitata pentru a vedea programul TV, pentru a afla ultimele stiri, inclusiv cele mondeve, dar si pentru a afla vremea.
Pro TV este cel mai cunoscut post de televiziune din Romania. Imi plac emisiunile de divertisment, in special Happy Hour, Catalin Maruta fiind unul dintre cei mai directi si mai buni prezentatori din Romania
Este o buna televiziune.
Urmaresc cu acelasi interes de atatia ani, stirile diminetii si cele de seara.
Iar filmele de seara, incepand cu ora 20:30 sunt bestiale!
Merita vizionate zilnic.
Pro tv este cel mai tare post TV si nici de sarbatori nu m-a dezamagit.Happy Hour este o emisiune extrordinara,iar filmele difuzate sunt cele mai tari.Stirile sunt de asemeni foarte complete .De asemeni Divertis imi asigura buna dispozitie zi de zi.
zilnic ma uit la stirile pro tv
imi place sa stiu tot ce se intampa in romania,iar ei sunt atat de draguti ca ne arata .
cand e vorba despre stiri ProTv e numarul 1. in inima mea :)
ma bucur ca exista,e un canal super,mie imi place.
ProTV (pro vine de la profesionisti), postul de televiziune unde am urmarit primul buletin de stiri, primul film, primul show de divertisment. Locul unde ceea ce gasesti cel mai des, este bun gust. Felicitari
ma uit la ei in special la stiri si filme. acum mai urmaresc divertis si dansez pentru tine. imi place mult aceasta emisiune. e o televiziune occidentala, dupa parerea mea.
Au o echipa de specialisti deosebita cu ajutorul carora se mentin de ani buni in fruntea media tot timpul am gasit la ei ceva interesant care merita vazut.
E un canal ok, cu bune si rele, ca oricare altul. Totusi, parca dau excesiv de multa reclama, aproape ca nu mai suport sa urmaresc nimic la ei, mai ales filme (le intrerup din 20 in 20 de minute, e culmea).
PRO TV este un post foarte bun cu o audienta foarte buna in schimb stirile sunt atat de dramatizate incat mi se pare ca ma uit la un horror nu la stiri
Imediat dupa revolutie erau cei mai buni, atat in stiri cat si in filme si ma uitam numai la ei. Acum la Pro Tv ma uit doar la vreun film.
desi televizorul e deschis cel mai mult pe acest canal TV...sunt foarte nemultumit de STIRILE prezentate de ei .... nu fac altceva decat sa arate crime ,violuri , si tot ce e mai rau pe pamant ...parca au o bucurie nebuna atunci cand se intampla ceva de genul asta...sa arate domnule stiri de interes general , au deja Stirile de cosmar de la ora %....mai da idei si la copii (ex . am o luat o nota proasta fug de casa sau ma sinucid...ar trebui ca aceste stiri sa fie la ora de noapte cand sunt mai putin accesibile copiilor )
Jos palaria pentru acest canal de televiziune.Stirile sunt prezentate cu profesionalism,sunt corecte si nu induc in eroare.Emisiunile de divertisment sunt haioase,se vizioneaza filme de toate genurile si seriale captivante.Multumesc Pro Tv-ului pentru meciurile din CL.Sunt pasionata de football.
Este primul in topul preferintelor mele. Dupa atatia ani, inca reusesc sa fie cei mai buni, nu fac compromis cand este vorba de calitaea emisiunulor. Au filme bune, stiri care te tin in suspans si reality-show-uri extraordinare. Cel mai mult imi place "Frumusete pe muchie de cutit"
Canalul de televiziune Nr.1 . Imi plac foarte mult emisiunile de divertisment mai ales cele noi. Jos palaria Pro Tv .
...ProTv este canalul de televiziune numarul 1 din Romania.imi plac foarte mult filmele..stirile..emisiunea dansez pt tine,presupun ca ei fak parte dintr-o familie foarte mare ..sunt uniti si au placerea de a ajuta oameni care sufera de o anumita boala,jos palaria in fata lor!
protv detine de departe locul 1 in topul canalelor romanesti! imi place fparte mult sa ma uit mai ales la emisiunile de divertisment ! si acum au mai adaugat cateva de neratat! si mi se pare ca premiul castigat de ei anul trecut este pe buna dreptate! sa nu mentionez si filmele cu actori romani pe care le difuzeaza! protv e cel mai tare!
Este cu adevarat un canal european. Mie imi place foarte mult cu exceptia stirilor de la ora 5.Emisiunea preferata pe care o urmaresc ori de cate ori am ocazia este Apropo TV.
Da, pot spune ca protv-ul este unul din canalele situate la un standar european. Programe si campanii ca : "Dansez pentru tine", "Romania te iubesc", "Ai viata in sange", "Tu stii ce mai face copilul tau ?" ma fac sa urmaresc cu placere acest post de TV. Campaniile sus mentionate au avut si rezulate, printre care cel mai recent, infiinatrea REGISTRULUI DONATORILOR ONORIFICI DE CELULU STEM.Deasemenea premiile obtinute atesta valoarea postului. Daca arfi dupa mine, as incerca sa inlocuiesc stirile ( de groaza) de la ora 5 cu atat de indragita emisiune al lui Teo...
ProTv este canalul de televiziune numarul 1 din Romania.Si ii admir pe cei de la ProTv pentru programele pe care le sustin(jos palaria,Romania te iubesc).Imi place sa ma uit la acest post de televiziune in timpul meu liber.
Protv reprezinta unul dintre cele mai cautate posturi tv!
In fiecare seara stiri cu tot cea ce se intampla pe glob iar apoi un film de calitate!
Jos palaria!
Dupa parerea mea Pro Tv rste cel mai bun canal de televiziune din Romanaia.Au cele mai frumoase emisiuni si cei mai buni prezentatori.Iar filmele care le difuzeaza sunt exceptionale.Jos Palaria in fata lor !
ProTv mi se pare simbolul tuturor canalelor romanesti!Lucreaza oameni profesionisti si asta se vede. Jos Palaria celor de la ProTv!
Mie mi se pare ca e cel mai bun canal romanesc.Toti cei care lucreaza sunt profesionisti,iar emisiunile sunt foarte frumoase.Plus ca au mereu filme noi,iar stirile sunt de nota 10+.
Imi place foarte mult acest post de televiziune si celelalte posturi care apartin trustului Mediapro, ii urmaresc cu placere iar daca participi la concursurile organizate de ei , esti contactat telefonic iar premiile le trimit imediat.
Scrie o recenzie despre Pro Tv SA!
Oferă detalii despre propria experiență în această locație.
Cel mai prost post de televiziune actual,mai ales cand se vorbeste de politica,nici un jurnalist nu are curajul sa puna intrebari adevarate politicienilor,un post cumparat,rusine.