Vreau sa multumesc din suflet echipei printare.xyz. Pot spune ca sunt cu adevarat profesionisti, intrucat pe langa faptul ca printarea este de o calitate superioara sunt si foarte rapizi. Pana sa ii contactez am avut dubii foarte mari cu privire la micul meu proiect, dar dupa ce i am contacta, mi au disparut toate dubiile. I am contactat pentru modelarea de la zero a unei rame auto si produsul final a fost efectiv cu mjlt peste ce m am asteptat. Va multumesc!
Am avut o experienţă super ok cu echipa Printare XYZ. Au fost foarte prompţi în a-mi răspunde la întrebări şi m au ajutat sa găsesc soluţia optima penteu un prototip pe care il aveam în cap.
Printarea 3D finală a fost chiar peste aşteptări ca nivel de detaliu.
Pro:
- raport calitate-pret foarte bun
- promptitudine
- seriozitate
Deşi am avut o comanda mica, echipa m-a ajutat cu profesionalism, ajutandu-ma la alegerea materialului şi la proiectare. Voi reveni cu siguranţă ! Mulţumesc.
Recomand cu multa incredere serviciile echipei printare.xyz. Au fost foarte prompti si flexibili si m-au ajutat cu tot ce aveam nevoie. Printurile sunt de foarte mare calitate si bine executate. In plus, au fost facute super repede, in doar cateva zile. De asemenea, oamenii sunt foarte prietenosi. Recomand 100%
Mulţumim mult pentru recenzie! Va mai asteptam!