Recenzii despre printare.xyz Printare 3D - Scanare 3D Bucureşti

Recenzii

, în urmă cu 2 ani

Rapid si personalizat.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Rapiditate, proiectare si print foarte bun.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Vreau sa multumesc din suflet echipei printare.xyz. Pot spune ca sunt cu adevarat profesionisti, intrucat pe langa faptul ca printarea este de o calitate superioara sunt si foarte rapizi. Pana sa ii contactez am avut dubii foarte mari cu privire la micul meu proiect, dar dupa ce i am contacta, mi au disparut toate dubiile. I am contactat pentru modelarea de la zero a unei rame auto si produsul final a fost efectiv cu mjlt peste ce m am asteptat. Va multumesc!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Am avut o experienţă super ok cu echipa Printare XYZ. Au fost foarte prompţi în a-mi răspunde la întrebări şi m au ajutat sa găsesc soluţia optima penteu un prototip pe care il aveam în cap. Printarea 3D finală a fost chiar peste aşteptări ca nivel de detaliu. Pro: - raport calitate-pret foarte bun - promptitudine - seriozitate
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Deşi am avut o comanda mica, echipa m-a ajutat cu profesionalism, ajutandu-ma la alegerea materialului şi la proiectare. Voi reveni cu siguranţă ! Mulţumesc.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Baietii s-au miscat repede chiar daca cantitatea a fost una insemnata. Recomand pentru proiecte de volum mare!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Recomand cu multa incredere serviciile echipei printare.xyz. Au fost foarte prompti si flexibili si m-au ajutat cu tot ce aveam nevoie. Printurile sunt de foarte mare calitate si bine executate. In plus, au fost facute super repede, in doar cateva zile. De asemenea, oamenii sunt foarte prietenosi. Recomand 100%
Adaugă comentariu Raportează recenzia
printare.xyz Printare 3D - Scanare 3D Bucureşti Firmă
scris de - Administrator de profil,

Mulţumim mult pentru recenzie! Va mai asteptam!


, în urmă cu 2 ani

Super ok. S-au miscat repede, am rezolvat i aceeasi zi. Recomand.
Adaugă comentariu Raportează recenzia
printare.xyz Printare 3D - Scanare 3D Bucureşti Firmă
scris de - Administrator de profil,

Mulţumim mult pentru recenzie! Va mai asteptam!


Scrie o recenzie despre printare.xyz Printare 3D - Scanare 3D Bucureşti!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.