Recenzii despre Posta Romana

Recenzii

, 20 noiembrie 2025

Va rog oferiti alta cale de comunicare cu oficiul postal in afara de nr de telefon la care nu raspunde nimeni!
Răspunde Raportează recenzia

, 12 martie 2025

De mai multe zile încerc sa contactez serviciul poştal din Dumbravita. Aştept decizia de pensie pentru limita de varsta (specific ca nu ma pot deplasa din cauza problemelor de sanatate). Nu răspunde nimeni!!!! NU E POSIBIL CA CINEVA SA FIE PLATIT CA SA RASPUNDA LA TELEFON SI SA NU FIE NICIODATA PREZENT! Nici măcar o stea nu merita acest "serviciu"...😥
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Cele mai proaste servicii de curierat din Lume
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Foarte dezamagitor, telefonul fie e scos din furca fie nu raspunde nimeni. Si se pare ca nu pasa nimanui de comentariile/plangerile adresate.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

telefonul e doar de forma
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Nu răspunde nimeni la telefon. Trebuie sa te deplasezi la posta pentru a obţine o informaţie.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

TELEFONUL POSTEI NU FUNCTIONEAZA NICIODATA! INADMISIBIL SA NU POTI CERE O INFORMATIE DECAT DEPLASANDU-TE LAPOSTA !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Am o parere foarte prosta, sunt foarte dezamagita, sun intruna la posta si nu raspunde nimeni, pentru a cere o informatie in legatura cu un act de la CNAS.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Posta Romana!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.