De mai multe zile încerc sa contactez serviciul poştal din Dumbravita. Aştept decizia de pensie pentru limita de varsta (specific ca nu ma pot deplasa din cauza problemelor de sanatate).
Nu răspunde nimeni!!!!
NU E POSIBIL CA CINEVA SA FIE PLATIT CA SA RASPUNDA LA TELEFON SI SA NU FIE NICIODATA PREZENT! Nici măcar o stea nu merita acest "serviciu"...😥
Am o parere foarte prosta, sunt foarte dezamagita, sun intruna la posta si nu raspunde nimeni, pentru a cere o informatie in legatura cu un act de la CNAS.