Recenzii despre Penny Market - Ploieşti

Recenzii

, 17 mai 2026

No happy customer, operator till respect missing !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Sunt foarte dezamagita de modul cum se poarta salariaţii cu clienţii. Am fost la cumpărături in aceasta seara, casiera era foarte grabita, ne-a aruncat produsele de parca le ceream degeaba nu le plăteam. Nu cumpărasem chiar putine produse. Am rugat-o sa ne permită sa punem cumparaturile in sacosi, dar nici nu ne-a ascultat. Nu recomand magazinul Penny Nord. Nu voi mai intra niciodată in acest magazin.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Personalul firmei de paza care asigura securitatea magazinului este lipsit de respect fata de clienti.Am fost la cumparaturi si m-a urmarit toata perioada petrecuta aici,de parca as fi fost cel mai mare infractor.(precizez ca estea doua oara cand mi se intampla sa fiu urmarita in acest magazin de catre aceeasi persoana)Dupa ce am achitat cumparaturile cu o lipsa MARE de educatie imi spune sa ii prezint produsele.L-am invitat sa verifice singur sacosa,care nu era deloc mica(valoare de 169 lei),ridicand tonul ca vrea sa vada doar un singur produs(ceara depilatoare,care de fapt era o crema).Am solicitat interventia sefului de magazin,acesta neprezentandu-se.Dupa 10 minute de asteptare am parasit dezamagita acest magazin.Recomand instruirea personalului firmei de paza care asigura securitatea magazinului.
Răspunde Raportează recenzia

Penny Market

, în urmă cu 15 ani

Imi plac produsele lor, magazinul e aproape de mine si il vizitez des. Recomanda apa plata la 5 litri.
Răspunde Raportează recenzia

Market

, în urmă cu 16 ani

Ca fiecare magazin alimentar ,au produse ieftine dar si un picut mai scumpe,calitatea e ok
Răspunde Raportează recenzia

Penny

, în urmă cu 16 ani

Este un supermarket OK cu pretuir accesibile si cu calitate!Eu aproape in fiecare data acolo fac cumparaturi
Răspunde Raportează recenzia

Market

, în urmă cu 16 ani

Nu am fost niciodata aici , am auzit ca au preturi foarte mici si produse de calitate , mi-as dori sa vad daca intr-adevar este asa
Răspunde Raportează recenzia

penny

, în urmă cu 16 ani

Imi place la marketurile penny ca le gasesti in toate cartierele. Nu trebuie sa alergi mereu dupa cele necesare,le gasesti la Penny. Au fructe proaspete,si marfa variata . Imi place ca gasesc mereu la ei seminte de floarea soarelui neprajite .
Răspunde Raportează recenzia

magazin

, în urmă cu 16 ani

Super market invechit,cu un aspect urat,da care ori am fost numai pensionari erau in magazin!Nu mi-a placut cum erau asezate produsele...preturile sunt mici dar calitatea e desemeane mica!
Răspunde Raportează recenzia

penny

, în urmă cu 17 ani

aici gasesti produse la preturi fantastice,cum nu mai gasesti altundeva. da...dar daca nu esti atenta platesti cu 4-5 lei mai mult,eu deja am platit mai multe ori. dar de obicei sunt atenta. calitatea e ok. numai ca unele produse au preturi foarte mari. de exemplu miere,zahar pudra,ooo,acolo e cea mai scumpa,altundeva e mult mai ieftina.asadar nici in penny nu e totul mai ieftin ca-n alte magazine.
Răspunde Raportează recenzia

market

, în urmă cu 17 ani

aici gasesti produse de diferite marci si la diferite preturi. legumele si fructele sunt proaspete si personalul foarte amabil, chiar daca este un magazin mai mic in comparatie cu celelalte hypermarketuri de acest gen
Răspunde Raportează recenzia

de la Penny eu cumpar de obicei lapte UHT,lapte produs de ei,care este bun si la pret,si ca si calitate.eu cumpar de 3,5% grasime sin sunt foarte multumita de el.preturile sunt accesibile,numai ca la categoria sucuri mi-ar placea sa aiba si Fanta si Cola,nu numai Mirinda!


penny

, în urmă cu 17 ani

Scriu aici despre cel din Alexandria caci nu l-am gasit in lista. Are locatia intr-un spatiu foarte mic, oferta de produse este redusa, au preturi mici dar si calitate slaba. Este amuzant in perioada sarbatorilor, cand este aglomerat- daca sunt 10 carucioare la rand, deja s-a ajuns in fundul magazinului.
Răspunde Raportează recenzia

PENNY MARKET

, în urmă cu 17 ani

UN SUPERMARKET MICUT DAR CU PRETURI ACCESIBILE.AU UNELE OFERTE CHIAR BUNE SI PRODUSELE SUNT SI ELE DESTUL DE BUNE.
Răspunde Raportează recenzia

urat

, în urmă cu 17 ani

cel mai urat supermarket sau hypermarket posibil...In primul rand este foarte mic,marfa este aranjata "aiurea" incat nici nu poti sa te misti 2 persoane...si in plus canta un televizor exact in mijlocul magazinului.
Răspunde Raportează recenzia

PENNY MARKET

, în urmă cu 17 ani

PENNY MARKET ITI OFERA PRODUSE PE TOATE GUSTURILE.AICI GASESTI PRODUSE ALIMENTARE DAR SI ARTICOLE ELECTROCASNICE SI ELECTICE
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Penny Market - Ploieşti!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.