Recenzii despre Palace Casino at Casa Vernescu

Recenzii

Restaurant frumos

, în urmă cu 17 ani

Dupa mine este un restaurant frumos si destul de accesibil fiecaruia patroana m-i se pare super d treaba ...Am fost de cateva ori pe acolo si mi-am facut o parere buna despre el.
Răspunde Raportează recenzia

restaurant

, în urmă cu 17 ani

un restaurant foarte bun,locatia este una asezata central,mancarea preparata de bucatari este foarte buna iar serviciile sunt de nota 10.Preturi destul de accesibile.
Răspunde Raportează recenzia

Locatia este buna, atmosfera ok, este curat si se pot organiza si evenimente. Servirea este ireprosabila


restaurant

, în urmă cu 17 ani

acest restaurant este foarte frumos,de la intrare sunteti intampinati cum se cuvine,se lucreaza cu bucatari priceputi care va vor pregati mancarea preferata intr-un timp foarte scurt.
Răspunde Raportează recenzia

Super

, în urmă cu 17 ani

am mers aici anul acesta si mi-a placut foarte mult.Servirea este excelenta,preturi cam maricele dar mancarea este de nota 10
Răspunde Raportează recenzia

Super

, în urmă cu 17 ani

Am mers aici anul acesta prin martie si mi-a placut.Servirea este excelenta dar preturile sunt putin cam mari dar mancarea este delicioasa!!!
Răspunde Raportează recenzia

restaurant

, în urmă cu 17 ani

este un restaurant deosebit, foarte frumos. am petrecut cateva seri romantice acolo. atmosfera este deosebita si mancare foarte buna. il recomand din toata inima.
Răspunde Raportează recenzia

un local minunat

, în urmă cu 17 ani

O alegere extraordinara, un loc unde esti servit ca la carte, unde vei fi impresionat de ambient si de mancarea foarte buna. Nu-l puteti ocoli!
Răspunde Raportează recenzia

casa vernescu

, în urmă cu 17 ani

casa vernescu este locul pe care nu trebuie sa il ratezi daca vizitezi bucurestiul . este un loc aparte unde te vei simti foarte bine alaturi de mancarurile alese si bauturile traditionale romanesti
Răspunde Raportează recenzia

Imi place

, în urmă cu 17 ani

Nu am avut placerea sa merg foarte des la ei dar si cand am fost am plecat mai mult decat multumita.Am ascultat muzica de calitate (orchestra) si au o mancare excelenta si foarteeee variata.Am mancat de fiecare data ceva nou.Preturile in schimb, bineinteles ca sunt ridicate, de "centru".
Răspunde Raportează recenzia

Casa Vernescu - high class si eleganta

, în urmă cu 17 ani

Restaurantul este ideal pentru nunti, botezuri sau petreceri somptuoase. Mancarea este buna, servitul ireprosabil si preturile pe masura.
Răspunde Raportează recenzia

Casa Vernescu

, în urmă cu 17 ani

La CASA VERNESCU te simti foarte bine si esti servit ca la carte. Este unu din putinele localuri ce merita vizitate. Recomand tuturor celor care vor sa fie serviti ireprosabil
Răspunde Raportează recenzia

CASA VERNESCU

, în urmă cu 17 ani

La CASA VERNESCU te simti foarte bine si esti servit ca la carte. Recomand tuturor celor care vor sa fie serviti ireprosabil
Răspunde Raportează recenzia

restaurant select si luxos

, în urmă cu 17 ani

singurul restaurant care m-a facut sa ma simt ca o adevarata printesa. mi s-a deschis usa la masina si un bodyguard a plecat cu masina sa o parcheze cu vezi numai prin filme. o experienta unica. merita dar e si f scump
Răspunde Raportează recenzia

un restaurant deosebit

, în urmă cu 17 ani

daca vreti sa va impresionati iubita, daca vreti sa va serbati ziua de nastere, daca vreti sa mancati, acest restaurant va poate ajuta. Este un restaurant deosebit care va invaluie intr-o atmosfera magica inca de cum intrati. Si nu e scump deloc.
Răspunde Raportează recenzia

Casa Vernescu

, în urmă cu 17 ani

Un local elegant, de bun gust. Servirea este ireprosabila, iar bucatele minunate, atat la gust cat si ca aranjament. Preturile nu sunt pentru toate buzunarele dar restaurantul face toti banii.
Răspunde Raportează recenzia

CA LA MAMA ACASA

, în urmă cu 17 ani

Acum 2 saptamanii am fost sa sustin un examen la facultate (ASE)iar dupa examen am ajuns sa mancam la resturantul CASA VERNESCU,unde serviciile si mancarea sunt exact ca la mama acasa.
Răspunde Raportează recenzia

restaurant

, în urmă cu 17 ani

este un local select,mie mi-a placut foarte mult cand am fost si mancarea este buna si personal atent.recomand
Răspunde Raportează recenzia

Cel mai distins restaurant

, în urmă cu 17 ani

Am fost la ei de ziua unei prietene si mi-a placut foarte mult dar si preturile sunt pe masura. Oricum este un loc unde trebuie sa mergeti macar o data in viata!
Răspunde Raportează recenzia

O locatie magnifica

, în urmă cu 17 ani

Incaperea este una opulenta ce-ti inspira un statut regal de mare onoare. Am avut ocazia sa pasesc in acea incapere luxoasa si sa imi rasfat papilele gustative cu delicatesele frantuzesti. Va indrum spre aceasta locatie.Sigur nu veti avea de regretat nimic!Imprejurimile sunt incantatoare...,si serviciile in aceeasi masura!
Răspunde Raportează recenzia

este foarte bine aleasa locatia! sunt foarte amabili !mi-a placut foarte mult !


Scrie o recenzie despre Palace Casino at Casa Vernescu!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.