Recenzii despre Palace Casino at Casa Vernescu
Recenzii
Dupa mine este un restaurant frumos si destul de accesibil fiecaruia patroana m-i se pare super d treaba ...Am fost de cateva ori pe acolo si mi-am facut o parere buna despre el.
un restaurant foarte bun,locatia este una asezata central,mancarea preparata de bucatari este foarte buna iar serviciile sunt de nota 10.Preturi destul de accesibile.
acest restaurant este foarte frumos,de la intrare sunteti intampinati cum se cuvine,se lucreaza cu bucatari priceputi care va vor pregati mancarea preferata intr-un timp foarte scurt.
am mers aici anul acesta si mi-a placut foarte mult.Servirea este excelenta,preturi cam maricele dar mancarea este de nota 10
Am mers aici anul acesta prin martie si mi-a placut.Servirea este excelenta dar preturile sunt putin cam mari dar mancarea este delicioasa!!!
este un restaurant deosebit, foarte frumos. am petrecut cateva seri romantice acolo. atmosfera este deosebita si mancare foarte buna. il recomand din toata inima.
O alegere extraordinara, un loc unde esti servit ca la carte, unde vei fi impresionat de ambient si de mancarea foarte buna. Nu-l puteti ocoli!
casa vernescu este locul pe care nu trebuie sa il ratezi daca vizitezi bucurestiul . este un loc aparte unde te vei simti foarte bine alaturi de mancarurile alese si bauturile traditionale romanesti
Nu am avut placerea sa merg foarte des la ei dar si cand am fost am plecat mai mult decat multumita.Am ascultat muzica de calitate (orchestra) si au o mancare excelenta si foarteeee variata.Am mancat de fiecare data ceva nou.Preturile in schimb, bineinteles ca sunt ridicate, de "centru".
Restaurantul este ideal pentru nunti, botezuri sau petreceri somptuoase. Mancarea este buna, servitul ireprosabil si preturile pe masura.
La CASA VERNESCU te simti foarte bine si esti servit ca la carte. Este unu din putinele localuri ce merita vizitate. Recomand tuturor celor care vor sa fie serviti ireprosabil
La CASA VERNESCU te simti foarte bine si esti servit ca la carte. Recomand tuturor celor care vor sa fie serviti ireprosabil
singurul restaurant care m-a facut sa ma simt ca o adevarata printesa. mi s-a deschis usa la masina si un bodyguard a plecat cu masina sa o parcheze cu vezi numai prin filme. o experienta unica. merita dar e si f scump
daca vreti sa va impresionati iubita, daca vreti sa va serbati ziua de nastere, daca vreti sa mancati, acest restaurant va poate ajuta. Este un restaurant deosebit care va invaluie intr-o atmosfera magica inca de cum intrati. Si nu e scump deloc.
Un local elegant, de bun gust. Servirea este ireprosabila, iar bucatele minunate, atat la gust cat si ca aranjament. Preturile nu sunt pentru toate buzunarele dar restaurantul face toti banii.
Acum 2 saptamanii am fost sa sustin un examen la facultate (ASE)iar dupa examen am ajuns sa mancam la resturantul CASA VERNESCU,unde serviciile si mancarea sunt exact ca la mama acasa.
este un local select,mie mi-a placut foarte mult cand am fost si mancarea este buna si personal atent.recomand
Am fost la ei de ziua unei prietene si mi-a placut foarte mult dar si preturile sunt pe masura. Oricum este un loc unde trebuie sa mergeti macar o data in viata!
Incaperea este una opulenta ce-ti inspira un statut regal de mare onoare.
Am avut ocazia sa pasesc in acea incapere luxoasa si sa imi rasfat papilele gustative cu delicatesele frantuzesti.
Va indrum spre aceasta locatie.Sigur nu veti avea de regretat nimic!Imprejurimile sunt incantatoare...,si serviciile in aceeasi masura!
Scrie o recenzie despre Palace Casino at Casa Vernescu!
Oferă detalii despre propria experiență în această locație.
Locatia este buna, atmosfera ok, este curat si se pot organiza si evenimente. Servirea este ireprosabila