Metrorex
Alexxx , în urmă cu 17 ani
Ce pot spune despre Metrorex este ca de multe ori serviciile sunt de o slaba calitate. Trenurile de metrou de cele mai multe ori nu respecta programul (cum ar fi in cazul garniturilor care circula spre statis pantelimon dupa un anumit orar). In alta situatii, mai ales cand te grabesti, trenul stationeaza in 5 statii la rand cate 2 minute, ceea ce iar nu mi se pare normal. Mai nou, de cand cu sarbatorile, in garniturile vechi facute la Arad se urca o gramada de cersetori care deranjeaza calatorii. Cu toate acestea, metroul e mai rapid decat orice alt mijloc de transport din Bucuresti, deci primeste 3 stele de la mine.