Recenzii despre Metrorex SA

Recenzii

, în urmă cu 4 ani

Desi imi face palcere sa calatoresc cu metroul pt ca este rapid, convenabil si curat sunt extrem de dezamagita ca li se permite cersetorilor in special cersetorilor-colindatori accessul in metrou si nu sunt putini ci un sat intreg de langa Bucuresti care efectiv ma capiaza urland colindele si varandu-mi sub nas cosul de cersetor..... Sunt niste oameni de cea mai joasa speta care printre colinde ii jura si ii dracuie pe paznicii de la matrou care doar isi fac treaba si ii roaga sa coboare la prima... Un stres continuu pt calatori si pt angajatii metrorex pt ca, conducerea se declara neputincioasa.... Adica niste cersetori ii doboara pe angajatii metrorex si ei fac ce vor si fac regulile in mtrou... e inadmisibil !!! de ce ai accepta vreodata o firma uriasa, serioasa cu bugete si resurse enormesa te asociezi cu cu gunoaiele astea.... chiar nu pot intelege... Astia sunt genul de oameni care sa te doboare sau e asa o provocare de nu ii pot face fata?! Si mai ales cand vorbim de aceeasi problema an de an.... nepasare generala asta e de fapt!
Răspunde Raportează recenzia

transport

, în urmă cu 17 ani

imi place sa circul cu metroul, este rapid si comod. insa statiile sunt asa mohorate si unele chiar pustii si sinistre mai ales seara. mi-ar place sa fie mai multe magazine in statii si alt decor. cei care au fost prin strainatate, stiu la ce ma refer.
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Prima data cand am circulat cu metroul a fost in Paris si apoi in Viena.Abia apoi in Bucuresti. Acord 5/5 stele Metrorexului deoarece este unul din putinele lucruri din tara asta care se ridica la nivel european. Si oricate dezavantaje ar avea, ramane cel mai rapid mijloc de transport din Bucuresti, e relativ curat si liniile de metrou acopera o mare parte din Bucuresti.
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Cat sunt la facultate, circul zilnic cu metroul. Am acordat nota 4/5 datorita cersetorilor si cantaretilor anonimi pe care ii gasesc in trenurile PRECIZIEI - ANGHEL SALIGNY. Insa nu pot spune cat de util imi este sa ajung in timp si sa evit traficul.
Răspunde Raportează recenzia

metrou

, în urmă cu 17 ani

Noile metrouri sunt foarte moderne, arata super, imi place ca acum este si paza. Pretul unui abonament este ok. Unele statii ar putea fi insa mai primitoare, sa fie bancute sau scaune de stat si mai mule harti in staii (nu doar in interiorul metroului.
Răspunde Raportează recenzia

metrou

, în urmă cu 17 ani

Intr-adevar sufletul capitalei si a fost demonstrat cum fara metrou totul e paralizat.De apreciat cu toate ca mai sunt multe de imbunatatit..
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Despre Metrorex, numai de bn.Cel mai eficent mijloc de trasport in comun.Daca esti sigur ca nu vrei sa intarzii undeva, clar: iei metroul.Un abonamanet de 25 ron luna pt calatorii nelimitate nu mi se pare deloc mult.
Răspunde Raportează recenzia

metrorex

, în urmă cu 17 ani

Nu merg prea des cu metroul, dar de cate ori o fac, imi place. Este cel mai usor mod de a calatori in Bucuresti, rapid, mult mai sigur si cu intarzieri mult mai mici. La metrou esti ferit si de canicula, si de ninsoare, preturile sunt acceptabile si e confortabil.
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Nu sunt din Bucuresti, dar in timpul studentiei am circulat foarte mult cu metroul. Un mijloc de transport comod si confortabil. Servicii destul de bune in comparatie cu serviciile oferite de celelalte mijloace de transport in comun.
Răspunde Raportează recenzia

metrou

, în urmă cu 17 ani

folosesc zilnic metroul in drum spre servici... cu mici exceptii e cel mai confortabil si civilizat mijloc de transport...imi place ca economisesc timp folosindu-l
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Eu nu circul foarte des cu metroul ,dar atunci cand am de mers in oras (in afara serviciului ...acolo nu-l folosesc) iau metroul . ajung mai repede la destinatie ,evit traficul aglomerat de la suprafata...singurul impediment (dar trec peste el) este ca imi creeaza o stare de discomfort (gen rau de masina)
Răspunde Raportează recenzia

Metrorex

, în urmă cu 17 ani

Ce pot spune despre Metrorex este ca de multe ori serviciile sunt de o slaba calitate. Trenurile de metrou de cele mai multe ori nu respecta programul (cum ar fi in cazul garniturilor care circula spre statis pantelimon dupa un anumit orar). In alta situatii, mai ales cand te grabesti, trenul stationeaza in 5 statii la rand cate 2 minute, ceea ce iar nu mi se pare normal. Mai nou, de cand cu sarbatorile, in garniturile vechi facute la Arad se urca o gramada de cersetori care deranjeaza calatorii. Cu toate acestea, metroul e mai rapid decat orice alt mijloc de transport din Bucuresti, deci primeste 3 stele de la mine.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Metrorex SA!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.