Este pentru prima oară când am mâncat acolo, iar tot ce am avut pe farfurie a fost proaspăt şi bun am cerut un meniu nepicant, iar fetele au fost drăguţe şi au scos sosurile picinate pentru mine. Mulţumesc pentru amabilitate şi servire.
O experienţă neplăcută! Personalul lasă de dorit, nu respectă ordinea comenzilor, dezinfecţia s-a realizat în timp ce stăteam la masă, nu există o persoană care să se ocupe de comandă, astfel că fiecare îşi "vâră nasul în pungă" să o verifice...