Recenzii despre Mesopotamia Kaufland Focşani

Recenzii

, în urmă cu 4 ani

Este pentru prima oară când am mâncat acolo, iar tot ce am avut pe farfurie a fost proaspăt şi bun am cerut un meniu nepicant, iar fetele au fost drăguţe şi au scos sosurile picinate pentru mine. Mulţumesc pentru amabilitate şi servire.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

O experienţă neplăcută! Personalul lasă de dorit, nu respectă ordinea comenzilor, dezinfecţia s-a realizat în timp ce stăteam la masă, nu există o persoană care să se ocupe de comandă, astfel că fiecare îşi "vâră nasul în pungă" să o verifice...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

mâncarea este super buna! Recomand cu încredere!!😄
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

mâncarea este foarte bună 😄
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Mâncarea este foarte bună 😎
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Mâncarea este excelentă
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Mesopotamia Kaufland Focşani!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.