Magazinul meu de suflet cu personal la superlativ ! De la intrarea în parcare( cu toate că este mereu plina) și până în interiorul magazinului curățenia predomina! Personal amabil , îngăduitor mofturilor mele de client 🫣 . Aici găsesc o varietate de articole alimentare și non alimentare . Mulțumesc pentru munca depusa in aprovizionarea cu produse proaspete ( frigidere și rafturi pline ochi la propriu) . Știu că nu este ușor dar ... Keep going on!!!!
Foarte curat magazinul personal amabil de la conducere până la casieri legume proaspete tot ce ai nevoie și am nevoie găsesc în acest magazin mulțumesc frumos ptr ce faceți ptr noi clienții