Recenzii despre Lidl Bucuresti

Recenzii

, 07 iunie 2026

Super magazin,top angajati.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, 31 mai 2026

Magazinul este perfect, personalul este instruit cu mult respect, si ne suporta pe noi clienți obosiți cu stima și respect.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, 31 mai 2026

Magazinul meu de suflet cu personal la superlativ ! De la intrarea în parcare( cu toate că este mereu plina) și până în interiorul magazinului curățenia predomina! Personal amabil , îngăduitor mofturilor mele de client 🫣 . Aici găsesc o varietate de articole alimentare și non alimentare . Mulțumesc pentru munca depusa in aprovizionarea cu produse proaspete ( frigidere și rafturi pline ochi la propriu) . Știu că nu este ușor dar ... Keep going on!!!!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, 29 mai 2026

Foarte curat magazinul personal amabil de la conducere până la casieri legume proaspete tot ce ai nevoie și am nevoie găsesc în acest magazin mulțumesc frumos ptr ce faceți ptr noi clienții
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, 29 mai 2026

Cel mai bun magazin personal foarte amabil
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, 30 septembrie 2025

Magazin curat,cu personal amabil și bine pregătit. Alimentat cu legume proaspetei toată ziua.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Lidl Bucuresti!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.