Recenzii despre Kristal Glam Club Bucuresti

Recenzii

, în urmă cu 12 ani

preturi enorme pentru un club care are un comfort de 10 ori sub alte cluburi mari din bucuresti (am dat sambata 11 0ct 2014 fix 420 de lei decat pe o sticla de wisky). Club de fite - oameni care fac rezervarile foarte neseriosi. Am rezervat o masa de 8 persoane si au zis ca e ok. Am ajuns la 11 in club unde ne-au dat 8 locuri cu 2 masute mici. La 2 noaptea au venit uni si ne-au dat afara de la una din mese ca cik au platito ei. Camd am intrebat la rezervari ne-au zis ca am cerut decat o masa . Iam zis ca da dat una de OPT persoana. Si au zis ca asa sunt mesele la ei ca nu e restaurant. Personal consider ca la telefon putea sa zica ca au mese standard de 4 persoane si poate luam doua. Nu sa zica
Răspunde Raportează recenzia

Club Kristal

, în urmă cu 17 ani

Unul dintre cele mai frumoase cluburi din Romania. Club unde au venit unii din top 10 DJ din lume (Tiesto, ATB, etc.) Clubul e OK la fel si oamenii de acolo iar sunetul s-a ridicat la asteptarile mele, in ciuda altor cluburi care au un sistem audio destul de slab pentru unele melodii care sunt facute sa le "simti". Recomand acest club!
Răspunde Raportează recenzia

club

, în urmă cu 17 ani

am fost in vara in Bucuresti si am mers si in acest club. Mie una, mi-a placut. Muzica a fost pe gustul meu, preturile cam la fel ca si in celelalte cluburi, deci in mare a fost ok.
Răspunde Raportează recenzia

kristal

, în urmă cu 17 ani

Este un club OK. Preturile sunt cat se poate de acceptabile. Atmosfera este faina, nu ai cum sa nu te distrezi!
Răspunde Raportează recenzia

Club

, în urmă cu 17 ani

Un club frumusel, am fost odata in bucuresti. muzica buna ca de altfel si in varianta de pe litoral. Au invitati cu priza la public iar preturile biletelor/intrarilor sunt accesibile. La fel si preturile bauturilor:D
Răspunde Raportează recenzia

club

, în urmă cu 17 ani

Este un club bun. Imi place muzica si imi place ca snu e asa de aglomerat ca celelalte, poate din cauza preturilor un pic mai piperate.
Răspunde Raportează recenzia

un club relativ ok

, în urmă cu 17 ani

E un club mai vechi dar foarte trendy. Noi mergem acolo din 2 in 2 sapt.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Kristal Glam Club Bucuresti!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.