preturi enorme pentru un club care are un comfort de 10 ori sub alte cluburi mari din bucuresti (am dat sambata 11 0ct 2014 fix 420 de lei decat pe o sticla de wisky). Club de fite - oameni care fac rezervarile foarte neseriosi. Am rezervat o masa de 8 persoane si au zis ca e ok. Am ajuns la 11 in club unde ne-au dat 8 locuri cu 2 masute mici. La 2 noaptea au venit uni si ne-au dat afara de la una din mese ca cik au platito ei. Camd am intrebat la rezervari ne-au zis ca am cerut decat o masa . Iam zis ca da dat una de OPT persoana. Si au zis ca asa sunt mesele la ei ca nu e restaurant. Personal consider ca la telefon putea sa zica ca au mese standard de 4 persoane si poate luam doua. Nu sa zica
Unul dintre cele mai frumoase cluburi din Romania. Club unde au venit unii din top 10 DJ din lume (Tiesto, ATB, etc.) Clubul e OK la fel si oamenii de acolo iar sunetul s-a ridicat la asteptarile mele, in ciuda altor cluburi care au un sistem audio destul de slab pentru unele melodii care sunt facute sa le "simti". Recomand acest club!
am fost in vara in Bucuresti si am mers si in acest club. Mie una, mi-a placut. Muzica a fost pe gustul meu, preturile cam la fel ca si in celelalte cluburi, deci in mare a fost ok.
Un club frumusel, am fost odata in bucuresti. muzica buna ca de altfel si in varianta de pe litoral. Au invitati cu priza la public iar preturile biletelor/intrarilor sunt accesibile. La fel si preturile bauturilor:D