Imi place sa merg la kaufland cand iau tichetele pentru ca pot sa iau orice pe ele,stau prost cu curatenia ,in rest sunt multumit de ei nu au preturi mari la fructe si am gasit la oferta mai ales dupa ora 9.
Stiu ca intotdeauna voi gasi in acest magazin produse proapete, o mare diversitate de marci, preturi pentru toate buzunarele si au si niste promotii super.
UN SUPERMARKET FOARTE BUN DUPA PAREREA MEA.AICI GASESTI TOT CE VREI,DE LA PRODUSE ALIMENTARE PANA LA FLORI SAU IMBRACAMINTE.AU PRETURILE DESTUL DE ACCESIBILE
E un supermarket aprovizionat , dar cu o politica manageriala cam prost pusa la punct, de sarbatori nu stie sa se organizeze desi stie ca atunci se aglomereaza, sa nu mai zic de mizerie ....
Kaufland este un supermarket axat in principal pe produse alimentare si de patiserie, existand insa si aparatura electrocasnica. Preturile sunt convenabile.
Un supermarket dupa parerea mea unde gasesti mai mult mancare ,si mai putin electronice si electrocasnice spre deosebire de carrfour,cu toate astea este foarte bine venit
Kaufland este un supermarket mai mare ca Billa,are produse foarte bune,gasesti tot ceea ce vrei,are un raion de produse de patiserie si mancare gatita.Acest supermarker are preturi rezonabile si produse de calitate.