Recenzii despre Grup Scolar Industrial Constructii de Masini Campulung Muscel

Recenzii

, în urmă cu 9 ani

Eu am terminat in 2001 tot aici si sunt mandru ca am ajuns la aceasta scoala,eu fiind din Miercurea Ciuc.
Răspunde Raportează recenzia

Liceul ARO un liceu de neuitat. Pacat ca nu mai este nimic ca pe timpuri. Daca s-ar putea sa repunem totul pe picioarte ca acum 40 de ani.


Grup Scolar

, în urmă cu 17 ani

Este un liceu foarte bun.Profesori foarte buni.Iar cel mai interesant lucru este faptul ca la terminarea celr 12 clase elevii vor lua o diploma si se pot angaja oriunde , in functie de profil.
Răspunde Raportează recenzia

Liceul Industrial

, în urmă cu 17 ani

Dupa parerea mea este un liceu foarte bun chiar daca unii spun ca este un liceu slab.Este dotat cu sali de sport laboratoare de informatica si multe altele.Iar profesori sunt foarte bine pregatiti pentru a indruma elevii
Răspunde Raportează recenzia

GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPULUNG MUSCEL

, în urmă cu 17 ani

cel mai bun liceu din oras cu cei mai buni profesori...aici am terminat si eu liceul acum cativa ani...
Răspunde Raportează recenzia

liceul..

, în urmă cu 17 ani

Dap actualul meu liceu dar nu pentru mult timp!:| E frumos si imi pare rau ca anul acesta termin!
Răspunde Raportează recenzia

liceu

, în urmă cu 17 ani

cel mai tare liceu din C-lung.Profesori exigenti, dar stiu si cand sa fie de treaba.Eu am terminat acum vreo cativa ani buni licelul aici...
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Grup Scolar Industrial Constructii de Masini Campulung Muscel!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.