Liceul ARO un liceu de neuitat. Pacat ca nu mai este nimic ca pe timpuri. Daca s-ar putea sa repunem totul pe picioarte ca acum 40 de ani.
Grup Scolar
Carstea Paraschiv , în urmă cu 17 ani
Este un liceu foarte bun.Profesori foarte buni.Iar cel mai interesant lucru este faptul ca la terminarea celr 12 clase elevii vor lua o diploma si se pot angaja oriunde , in functie de profil.
Dupa parerea mea este un liceu foarte bun chiar daca unii spun ca este un liceu slab.Este dotat cu sali de sport laboratoare de informatica si multe altele.Iar profesori sunt foarte bine pregatiti pentru a indruma elevii
Liceul ARO un liceu de neuitat. Pacat ca nu mai este nimic ca pe timpuri. Daca s-ar putea sa repunem totul pe picioarte ca acum 40 de ani.