Recenzii despre Georgescu Dan-Dr., Cabinet Veterinar

Recenzii

, în urmă cu 3 ani

Cei mai buni medici veterinari! Recomand cu incredere acest cabinet! Echipa de medici veterinari mi-a remediat cu succes fractura pe care motanelul meu a capatat-o in urma unui accident.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Cel mai profesionist si dedicat, implicat si empatic cu animalutele.A rezolvat cele mai complicate cazuri din oras,are aparatura performanta si multe studii in domeniu. Mereu ne-a ridicat moralul, ne-a explicat detaliat totul, tratamentul prescris a fost perfect de fiecare data.Pune suflet si creaza relatii de prietenie cu patrupedele, le multumeste dupa fiecare consult. Nici in medicina umana nu vezi atata implicare!Respect si pretuire! Il recomand!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Sa aveţi parte de aceeaşi soartă că animalele pe care le-aţi "tratat". Chinurile sa va mănânce
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Daca as putea v-as da zero la toti.Feriti-va de acest doctor ,te jumuleşte de bani şi îţi face treabă de mântuială .Rezultatul animăluţe nevinovate pentru care nu vă daţi absolut deloc interesul şi stăpâni cu sufletul fript.Va recomand o lectură ,,Nerostit ,, poate învăţaţi ceva de acolo.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Am fost astazi la cabinetul Domnului Georgescu cu bulldogul meu francez pt efectuarea unui vaccin.am fost intampinat de catre un tanar cu ochelari albastri si pantaloni de blug mulati...probabil asistent.dupa efectuarea vaccinului...cand am verificat parafa..am constatat faptul ca vaccinul era expirat...este o lipsa de profesionalism.Intradevar ambulanta este benefica insa trebuie sa existe si persoane competente care sa intervina.
Răspunde Raportează recenzia

andreeapufy

, în urmă cu 12 ani

Dupa parerea mea cel mai bun cabinet . Din prima intalnire care o aveti cu doctorul va explica tot ce trebuie sa stiti despre el : cum si cand sa il spalati, despre alimentatia lui . Recomand . Cel mai bun din Galati.
Răspunde Raportează recenzia

INFORMARE

, în urmă cu 14 ani

AM CEA MAI BUNA PARERE DEOARECE OBTINE REZULTATE DE NEEGALAT SI EXPLICA EGAZACT SI PRECIS CE TREBUIE SA FACEM LA ACEA PROBLEMA , PLUS CA ARE SI O AMBULANTA CARE VA VINE ACASA LA ORCE ORA. RECOMAND CU CEA MAI MARE INCREDERE
Răspunde Raportează recenzia

Extrem de scump,de fiecare dată,bani,bani,bani! Plăteşti şi aerul pe care l respiri în cabinet!!! Te bate la cap până faci absolut tot ce vrea el,analize,investigaţii,vai de capul celor care apeleaza la serviciile lui!!!


Scrie o recenzie despre Georgescu Dan-Dr., Cabinet Veterinar!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.