Recenzii despre FAN Courier Stefanestii de Jos

Recenzii

, 26 august 2025

Ba voi sunteti seriosi. 3200 lei o pozitie de Gestionar Sef. Pai iei aceiasi bani ca un simplu gestionar dar ai in gestiune pe toti gestionarii, instructaj gestionari, verificare intrari, verificare iesiri, organizare depozit, contact funizori, intrari si iesiri date, si pe deasupra mai vreti sa aduca si propuneri de optimizare, organizare audit ...
Răspunde Raportează recenzia

, 06 iulie 2025

Baiatul meu a vrut sa se angajeze la sediul fan din 13 septembrie si dupa ce doua saptamani l-ati plimbat sa faca analize, sa scoata cazier, sa depuna actele, a fost si trei zile la training cu un curier, cei din 13 i-au spus ca incheie colaborarea fiindca a intarziat 30 min la un test la stefanesti si nu se mai poate programa altul desi el nu are masina personala si singurul stv e un 403 care vine foarte rar si trece prin tunari. E mare lucru sa fii om, nu?
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Buna seara. Am asteptat toata ziua coletul AWB 3228349390004 ce trebuia sa ajunga azi dimineata in Bucuresti, din Caransebes si nu ajuns astazi si nici nu am fost instintata cu sms. Am fost blocata o zi intreaga in asteptarea lui.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Foarte nemultumita de acesta firma de curierat!Nu va asumati responsabilitatea!Nu dati relatii corecte despre AWB!!!Ca sa vorbesti cu o persoana responsabila este misiune imposibila!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Extrem, extrem de proasta. Cred ca la angajari interviurile sunt castigate doar de cei ce dau dovada de nesimtire crunta iar la numarul de telefon nici macar nu se sinchisesc sa raspunda.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

CEA MAI PROASTA ECHIPA DE CURIERAT ASTEPT DE O SAPTAMANA UN COLET SI IMI SPUN CA EI NU STIE UNDE SE AFLA COLETUL MI-AM PROPUS SA ASTEPT PANA LA CRACIUN SA VAD DACA IMI AJUNGE DACA NU AM SA II CONTACTEZ IN LEGATURA CU LIVRAREA !IN REST NU RECOMAND ACEASTA FIRMA NICI DACA VA LIVREAZA GRATUIT COLETELE
Răspunde Raportează recenzia

fan courier

, în urmă cu 16 ani

O echipa de curierat foarte proasta. Au ratat de mai multe ori livrarea coletului, si nu anuntat expeditorul asupra acestui fapt, in situatii de extrema urgenta in cazul in care destinatarul trebuia neaparat gasit.
Răspunde Raportează recenzia

Adevarat asa este


Scrie o recenzie despre FAN Courier Stefanestii de Jos!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.