Recenzii despre FAN Courier - Târgovişte

Recenzii

, 05 noiembrie 2025

Cea mai de râs firmă de transport colete ! Ma pus pe drum către sediul înainte vorbind cu ei ca îmi țin coletul până la ora închiderii , am trimis pe cineva le-au spus ca s-a făcut deja retur pe acel colet :)) și tot sun de mai bine de 2 ore la ei și nu pot intra în legătură cu niciun consultant , “toți operatorii sunt “OCUPAȚI.” Fac referire la sediul fan curier din Târgoviște DB
Răspunde Raportează recenzia

, 01 februarie 2025

Sunteţi penibili!Sediul de la Târgovişte este de toată jena!Meritaţi desfiinţaţi şi puşi să munciţi la târnăcop toată viaţa!
Răspunde Raportează recenzia

, 27 ianuarie 2025

am un colet din data de 13 ianuarie , nici pana acum nu a venit, am sunat, nu raspunde nimeni, am luat legatura prin email si mi-au cerut awb-ul dar dupa asta s-a lasat tacerea nimeni nu mai raspunde, am inteles de la un sofer curier ca au un volum mare de munca si nu fac fata si nu vor sa faca angajari, asta in contextul in care celelate fime de curierat nu au probleme similare, desii multi comercianti cunosc problemele acestei firme de curierat, continua sa apeleze la serviciile lor. Fara sa fac reclame dar celelate firme (nu dau nume, le stiti voi) functioneza ireprosabil.....rusine Fan Courier!
Răspunde Raportează recenzia

, 21 ianuarie 2025

De pe 8 ianuarie aştept un colet. Nu răspunde nimeni la telefon iar robotul dă informaţii evazive. E deja plătit şi de asta nu pot renunţa. Că altfel...le lăsam, nici nu-mi mai trebuiau
Răspunde Raportează recenzia

, 14 ianuarie 2025

Am un colet la Fan Targoviste dupa data de 19 Decembrie si nici pana acum nu a sosit...Tot sun la ei si spun ca il trimit in cel mai scurt timp...Rusine firma de 2 lei...
Răspunde Raportează recenzia

, 09 ianuarie 2025

Dacă ma duc la sediu targoviste pot sa le ridic personal ?? Ca aştept din decembrie ?!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Am o întrebare simplă, dacă daţi nişte nr de telefon de ce nu răspunde nimeni la celălalt capăt ? Din acest motiv dau firmei dvs doar o stea
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Din pacate fac de rusine firma FanCourier cu care lucram pana astazi.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Tot timpul se greseste adresa. Sun de o saptamana la mai multe nr de tel, dar bineinteles nu se raspunde.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Cel mai neprofesional curier din tara! FERITI-VA! AWB e creat numai la expeditie, in rest...tacere. In Bucuresti, Targoviste... nu se inregistreaza (vizibil) tranzitul. Seninregistraza numai distributia, la 9.30 apare mesaj pentru 7.30!!! Dar coletul e la ei de ieri.Nu stii unde si cand a ajuns coletul tau. Pe chestia asta, "domnii" distribuitori lucreaza cum si cand vor ei, de obicei livreaza a doua zi. Nu are cum sa intarzie un colet care nu se stie unde e. Desi programul e pana la 17.00, la 15.30 se rupe usa sediului, pachetul il primesti a doua zi sau cand vrei tu, ca nu ai raspuns unica data cand "domnul" distribuitor a binevoit sa te caute. Am primit coletul, dar nu pot da feedback curierului pentru ca nu apare livrat!!! Posta Romana se afla deasupra lor la calitatea serviciilor, un colet se poate urmari in timp real. EVITATI FAN CURIER
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

firma de c........t are pe site 2 numere la care poti sa suni toata ziua ca nu raspunde nimeni. Daca ar avea concurenta nu cred ca ar mai fi asa.Te pune in asteptare spune ca operatorii sunt ocupati apoi muzica.Interesand din cand schimba melodiile, am ascultat circa 10 melodii pe ora de o calitate care i ti zgarie urechile,faci criza de nervi cu astia.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

niste hoti ordinari!30 35 de lei un plic trimis, ajunge dupa 3 zile
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Nesimtitilor nu raspundeti la telefon cu orele
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Foarte buna. Primesc coletele f rapid. Curierii respectuoşi si serviabili.
Răspunde Raportează recenzia

Am facut o comanda in Ardeal de 424 lei si a fost trimisa la Bucuresti in loc de Targoviste.Am luat legatura cu FAN CURIER BUCURESTI si a trimiso la Targoviste azi Luni 27 iune 2022.Am primit e-mail la ora 9 ca Azi se va livra coletul in suma de 424 lei.Am asteptat toata ziua si la ora 15 fara 10 am primit telefon ca este la poarta .(fara sa fiu anuntat macar cu 10 minute mai inalinte cum e normal)Am iesit la poarta cu bai si distribuitorul FAN CURIE era in convorbire telefonica cu alti clenti pe care ai anunta ca va veni cu colete.AScesta fuma tot timpul .I-am inmanat bani si aspus ca mai trebuie 13 lei pentru transport.Am spus ca nu am stiut si in acest timp a taiat chitanta.Nu am avut suma si i-am spus sa DEPUNA COLETUL ca sa-l ridic a doua zi .Azi dimineata la ora 8.30 am dat telefon si am intrtebat daca pot veni sa iau AWB-ul 3175230690006 .Mi sa spus ca soferul DISTRIBUITOR a dat ORDIN ca coletul sa fie RETURAT si sa iau legatura cu acesta . DACA DV. CREDE-TI CA ACEASTA ESTE PURTAE DE UN DISTRIBUITOR SI CA ACESTA VA FACE CINSTE ,,FAN CURIERULUI "TARGOVISTE CRED CU TARIE CA VE-TI DA FALIMENT IN CURAND. Aceaste situatii NU sunu unice la soferul distribuitori ai FAN CURIER si in special la acesta .Amai facut acemenea fapte atat cu mine cat si cu altii. VA SOLICIT SA VERIFICA-TI CELE SPUSE DE MINE SA SA LUA-TI MASURILE CE SE IMPUN MASURI PE VI LE CER A MI LE COMUNICA IN SCRIS IN 30 ZILE.


, în urmă cu 5 ani

Cel mai neserios serviciu de curierat. Stau coletele cu zilele in hab.ul de la Targoviste. Nu ŕaspund nici macar la telefon sau mail. Servicii de nimic si se recomanda ca cei mai buni
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

foarte nemultumita!!! de 10 zile astept sa ajunga un colet din Targoviste la Bucuresti!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Cei mai penibi oameni trebuia sa-mi ajunga un colet in doua zile si uite ca s-a facut saptamana si nici nu m-au contactat acesti handicapati ..
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

sa va dau la m**e ! sa va bagati telefoanele unde vreti voi ca de raspuns la ele , nu sunteti in stare
Răspunde Raportează recenzia

SUN DE PE 3 TELEFOANE LA 3 NUMERE DIFERITE, DE 35 DE MINUTE NU A RASPUNS NIMENI... APELUL CONTINUA, CHIAR SUNT CURIOS


, în urmă cu 7 ani

Penibil, cea mai slabă firma de curierat, nu exista seriozitate absolut niciodată din partea lor.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Jalnic! Firma straina cu angajati romani.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

este buna curieri si livrara si ieftin
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

La ifiintare o firma buna ! La ora actuala,o firma de curierat cu trasura.Vreti sa luati teapa??????? incercati fan curier
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

de ce aveti telefon trecut? NU RASPUNDE NIMENI! exceptand-o pe doamna care trateaza clientii cu sictir si lipsa de bun simt.
Răspunde Raportează recenzia

Sunt de acord

O firmà din ce în ce mai neseriosà , dupà ce cà nu ràspund deloc la telefon , mai sunt şi foarte aroganţi .


, în urmă cu 8 ani

Buna ziua, Dupa ce am asteptat o jumatate de ora sa-mi raspunda cineva la telefon, am avut ghinionul sa-mi raspunda o functionara care cred ca era foarte suparata pe viata. Intreband despre un colet ratacit la Targoviste, destinatia lui fiind alta, a venit cu raspunsul sa-mi astept pachetul, ca o sa vina..... Am reusit, foarte greu, aceasta incercand de cateva ori sa-mi inchida telefonul, ca masina de la ei pleaca o singura data pe zi la ora 19,30. Asa sa fie oare???? Auzim la tot pasul - servicii de calitate......Haideti sa le implementam!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

8 minute trecute si tot astept sa raspunda un operator...... azi 8/23/2018 ora 16:00
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Da e o firma de 2 bani am facut comanda telefonic miau zis ca in ZIUA urmatoare intre 09-17 sant la mine nu au venit am sunat înapoi si ma pus sa sun eu in alta parte
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Colet ul meu este plecat de pe 16 ...și astăzi suntem în 21 și nici până acum nu a ajuns...la telefon trebuie să aștept cate 20/30 min..să mă preia cineva...aiurea....nu mai sunteți cum erați odată.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

firma de rahat, spun ca livreaza intre orele 9-17 si nu soseste nimeni si nici nu raspunde la telefon, rusine .
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

am stat 15 minute pe fir sa astept sa ma preia un coleg ...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Din păcate ati devenit foarte slabi nu mai sunteti firma care era odata,trebuia sa imi ajungă de aseara un colet azi nici măcar nu mi a dat acel.mesaj,am.sunat la.firma sa mi se spună ca e venit coletu,doar ca e la.depozit eu nu pot ajunge la depozit acolo sa ramana
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Chiar daca initial nu mi-a raspuns la telefon , iar dupa mi s-a spus ca datorita unei probleme nu mi se mai poate livra in ziua anuntata, coletul a fost adus, asta inseamna sa iti faci treaba indiferent de ce intervine, chiar si cu mici intarzieri
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Primesc mesaj ca vine intre orele 9-17, cand incerc sa sun nu raspunde nimen, iar cand in sfarsit reusesc sa vorbesc cu cineva imi spune ca nu imi mai poate livra ca au avut o problema....nu prea mi se pare normal, macar ar trebui sa anunte
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

nu raspunde nimeni la telefon...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

0 stele !!! nu se poate lua legatura prin telefon
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

din toate numerele de telefon nu raspunde nimeni!!! sunteti in vacantaaaaaaa!!! ZEROOOOOOOSTELEEEEEEEE.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Târgovişte!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.