Recenzii despre FAN Courier - Drăgăşani

Recenzii

, 14 iunie 2025

Sunt client fan courier de cativa ani, rar am avut probleme cu ei. coletele sunt livrate a doua zi 99 la suta din timp. M am decis sa las experienta mea deoarece m au uimit recenzile negative...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

De fiecare data mi se spune ca au nr meu de telefon gresit si la fiecare comanda plasata la ei trebuie sa merg sa ridic coletul de la sediu…
Răspunde Raportează recenzia

Spuneti-mi unde locuiti , si cum va numiti si incerc sa rezolv problema


, în urmă cu 7 ani

Şoferul dumneavoastră oferă servici de proastă calitate, în afară de faptul că nu aduce toate pachetele mai opreste şi din bani sau ia în plus faţă de preţul pe care trebuie să-l plătesc pentru transport.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

servicii de proasta calitate din partea soferului care a transportat coletul .Pretul transportului a fost exagerat de mare chiar daca coletul nu a fost nici voluminos si nici greu( 2 lampi spate auto) am platit 97.58 lei.Dupa ce ca am platit exagerat de mult am primit si o lampa sparta (chiobita la un colt) din cauza transportului chiar daca pe colet a fost scris fragil.Nu voi mai apela niciodata la serviciiile firmei respective din Dragasani daca firma nu va lua masuri de rezolvare a problemei.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Foarte proaste serviciile. M am dus joi sa trimit un colet, am intrebat cand ajunge si domnisoarele mi au zis ca intr o zi in mod normal. E marti deja si abia azi a ajuns curierul la destinatie. Partea frumoasa e ca destinatarul nu a primit niciun mesaj, nicio notificare nimic si nu era acasa. Urmeaza probabil alta saptamana de asteptare
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Chiar si 1 steluta e mult pentru voi, care sunteti niste neseriosi!
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Drăgăşani!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.