Recenzii despre FAN Courier - Câmpia Turzii

Recenzii

, 09 iulie 2025

Angajatele de la sediu din Campia sunt asa de pline de ele si arogante....Dupa ce ca astept mereu in jur de 20 de minute pana raspunde cineva la telefon mai sunt si luat peste picior si mi se vorbeste cu on ton plin de supwerioritate cand vreau sa intreb daca vine cineva sa imi ridice si mie coletele .Mereu imi dau un numara de telefon care sustin ca e al soferului si de fiecare data cand incerc sa sun soferul sa vad daca trece si pe la mine sa ia colete telefonul ala e inchis...cred ca am patit de cel putin 10 ori in ultimul an fix acelasi lucru.Trist ca pastreaza genul asta de angajate.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Livrează coleteledin parcarea de lingă podul de peste aries.Acolo au punct de distribuţie pe zona de pe plopilor şi aviatorilor.Nu livrează la adresa de pe colet şi nu au bani mărunţi niciodată ca să dea rest .Niste nesimtiti fără caracter.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Cea mai slabă firma de curierat din zonă, cu şofer pentru Turda mincinos şi nesimţit. Toate coletele trimise cu firma asta au fost un dezastru. Şoferul îţi scrie colet refuzat deşi nici măcar nu a sunat. Ultima experienţă, firma de la Bucureşti îmi spune că e coletul la curier, de abia după aia mă sună curierul (dacă nu vb la Bucureşti cred că nici nu suna) şi îmi spune că e in fata blocului. Eu mă uit pe geam şi în fata blocului nicio maşină. Am aşteptat până după masă şi coletul nu a mai ajuns. Nu mi-a mai răspuns la apeluri. Un şofer mincinos şi impertinent. Nu recomand această sucursala a firmei, din Câmpia Turzii. Am dat o steluţă dar merită 0 stele.
Răspunde Raportează recenzia

Mi-au trimis mesaj că ajunge cu coletul la ora 15 sau 17, au ajuns la 12 iar eu dormeam,când m-am trezit mi-au spus că au sunat şi a răspuns o femeie şi nu ştiu eu ce "abureli, imposibil, pentru că soţia era la lucru iar fetele la şcoală!!!


, în urmă cu 3 ani

În firma ne serioasă.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

O firma foarte neserioasa, care nu răspund niciodată la telefon. Sa va fie rusine
Răspunde Raportează recenzia

+100!! Ii sunt de mai bine de o ora. Si nu suna mereu ocupat, insa efectiv nu raspund!


, în urmă cu 4 ani

27.01.2022, Turda, Str. Nuferilor, Nr. 9 date de livrare, curier foarte obraznic, mi-a fost inchis apelul dupa 30 de secunde in care am intrebat despre livrare, fara drept de apel.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Experienţa cu echipa fan courier Câmpia Turzii pot sa zic ca m-a lăsat rece. Am făcut o comanda la începutul săptămânii pe data de livrare era vorba ca se livrează miercuri, cel târziu joi, însă nu a fost aşa. Am sunat la sediu coletul era la ei, nu se trimit mesaje cu data şi ora livrării. Neseriozitate! P.S Coletul nici la ora acuală nu a ajuns.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Este a doua oara consecutiv cand imi vine mesaj ca ati fost contactat (telefoanele inchise si la sediu si la curier ,,,descurca-te cu o urgenta)!! ...dar de fapt nesimtitii nici macar nu au sunat la telefon.!! Cele mai oribile servicii de curierat din orasul asta !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Părerea mea este că fac diferenţe între oameni Acest lucru se numeşte discriminare Am trimis un colet către o persoană din Turda La telefon mi sa spus că cel care livrează nu intră pe acea stradă că este rău flamată .aşa că trebuie să te duci la capătul străzii dacă vrei coletul Sau să mergi la sediu Strada Margaretelor nu beneficiază de livrare aştept coletul înapoi şi o să plătesc transportul tur retur Voi depune o plângere
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Nu mi se aduc medicamentele comandate de la Bucureşti,lucru care se tergiversează de cca trei zile.În prima zi nu au avut să-mi dea rest de la 100 lei,eu trebuind să achit 61 lei,dar şoferul a zis să-i dau un leu că nu poate să-mi dea restul de 39 lei.Cum nu am avut a plecat şi deşi mi-a promis că vine ieri nu a mai venit.Aseară mi-a promis că vine azi la ora 13,dar n-a mai venit.Pentru un leu nu mi-a dat coletul,dar să ştiţi că alteori am acceptat să le dau în plus până la 5 lei,tot pe motiv că n-au rest.Asta e o metodă la dv,sau nu puteţi să puneţi ordine cu acest individ ?Îmi rezerv dreptul de a acţiona la protecţia consumatorilor sau la alte instituţii.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Curierati nesimţiţi nu livrează coletele decât dacă vor ei..Cei din sediu la fel ca ei ..Am sunat de cel putin 20 de ori la sediu si nu au răspuns La finalul zilei având un plic important de trimis am mers la sediu Le-am spus că am sunat toată ziua la care raspunsul lor a fost...Încercaţi si maine ..Rusine firmei ca au asa angajaţi
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Eu nu am avut probleme, chiar au ajuns la timp şi la adresa.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

NU RECOMAND NIMANUI ... SOFERI OBRAZNICI PARCA EI SUNT PATRONI SI NICI NU VIN LA ADRESA.... TE CHEAMA UNDE AU EI CHEF SI DACA NU POTI SA TE DEPLASEZI .... SCRIE PE AWB REFUZA RIDICAREA COLETULUI .... PE LANGA CA SUNT OBRAZNICI SUNT SI NECRESCUTI (NU AU CEI 7 ANI DEACASA)
Răspunde Raportează recenzia

Total de acord cu ce zici tu. Am fost nevoit sa fac o plangere la cei de la Bucuresti dar sunt sigur ca nu se va schimba cu nimic situatia din zona. Ultimele 5-6 colete au venit cu acelasi curier, la toate imi cerea sa ma deplasez o distanta considerabila pentru a ridica coletul. Ba pe Strada Libertatii, ba pe Strada I.Ratiu. Daca i-am zis sa vina la destinatie a refuzat si mi-a inchis in nas.


, în urmă cu 6 ani

Ce-a mai proasta firma de curierat NU RECOMAND 😡😡😡 Am achitat transport in puls pt un colet ca sa îmi ajunga sigur coletul pe sâmbătă şi nici luni nu mi-a ajuns 😡 Cei mai prostii curieri
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Cea mai proasta firma de curierat,nu respecta programul pentru plasarea coletelor la destinatar au cei mai prosti curieri am facut 24 km pentru am ridica coletul pe care am platit transportul pentru afiadus la locuinta mea,benzina consumata de mine oare cine o plateste magari de la fan courier nici intrun caz,pentru chestia aceasta numerita nici o evaluare,atentie cei care lucrati cu aceasta firma schimbati-o pana nu este prea tarziu o sa va perdeti clienti fideli
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

ASA O FIRMA MAI PROASTA, CU ANGAJATI MAI PROSTI CA SI AICI NU AM VAZUT, SINCER. INCOMPATIBILI. CAND O SA MAI AM CEVA DE COMANDAT SI VAD FAN COURIER MAI BINE RENUNT, SINCER. IMI SPUNE SUNA TI IN 10 MIN SI SUN DE VREO 30 DE ORI, SINCER SI NU MI RASP NIMENI SI NU E PRIMA DATA. SUNTETI DE TOT RAHATUL NICI O STEA NU MERITATI, DAR NU MA LASA SA TRIMIT PAREREA
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Am livrat cu multe firme de curier dar ca si la firma asta nu am mai vazut am avut un colet la ei din vina lor lau tinut 5 zile in depozit si dupa ce am mers eu dupa el , eu find din Turda am dat pe Taxi 85 de lei am ajuns la sediu am stat vreo 25 de minute ca nu il gaseau Ca intrun momendat sa imi spuna ca este defapt la curier asa simplu si fara putin de rusine fata de acolo mia zis cu un ras ironic ca ofi uitat curierul
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Trebuia livrat un plic care necesita o urgenta....am platit in plus 8 lei pentru livrare sambata si nici azi luni nu venit plicul..trebuie schimbata atitudinea la cei care livreaza in Campia Turzii..!!!!! Cine imi returneaza banii care i am platit in plus pentru livrarea plicului!!!!! Aloo domnii de la Bucuresti ce faceti cu angajatii vostri de la fan curier campia turzii.....!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Cea mai neserioasa firma. De tot rahatu. Trebuie sa insişti sa îţi răspundă cineva. Coletele nu îţi sunt aduse şi când suni mai şi spun ca să returnat. Îţi vine săi dai în judecata😡😡😡 nu meritaţi nici măcar 1 stea
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Buna ziua ma numesc POP ANGELA,ieri am asteptat un colet AWB 9020048070003 a venit cu el pana linga bloc iar cand a coborat sotul era plecat a trebuit sa umble pe strazi sal caute si sa aduca coletul in spate 15 kg avand virsta de 68 ani. Noi platim o taxa sa ne fie aduse coletele acasa nu sa umblam pe strazi dupa ele. Nu e prima data dar am trecut cu vederea insa ieri a pus capac eu ne fiind acasa sotul sa dus iar a nu stiu cata oara pe strazi dupa colete. Daca se mai intampla o singura data o sa fac reclamatie la sediul central ca nu e corect platim taxe de transport si umblam pe strazi dupa colete fiind persoane trecute de 60 ani.Sper sa luati masuri .
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Jale.Nu recomand👎
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

La ce mai aveti numere de contact daca nu raspundeti la telefon ....????
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Uneori primesc colete 2-3/luna, Doar o singura data am avut intarziere si asta pt ca expeditorul a pus un numar de telefon gresit,nu al meu. Doresc sa mentionez pe Raul, de la sediul Campia-Turzii.Baiatul asta e de un bun-simt extraordinar si foarte profesionist.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Cea mai neserioasa conducere pacat de saracii soferi ca se chinuie...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Nesimţirea la ea acasă!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Foarte neseriosi, am facut 3 zile la rand cerere online sa vina sa ridice un colet si seara tot timpul primeam mail cum ca as fi fost sunata si nu am raspuns si am fost cautata dar nu eram la domiciliu. Fan courier campia turzii: Mincinosi, neseriosi si aroganti!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Dezastru!!!! Cea mai josnica firma de curierat!!!!! Sa va fie rusine!!! Un colet de la 30 km imi ajunge dupa 5 zile, mai mult trebuie sa merg eu sa il ridic si mai platesc si 50lei Badjocura in toata puterea cuvantului!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cea mai neserioasa firma !nu raspund niciodata la telefon!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Niste mincinosi si prefacuti! Aceste "calitati" pornesc de la patronul Fan Courier! El a angajat niste directori indiferenti care la randul lor au angajat niste curieri aroganti si mincinosi, care nu raspund la telefon! Tu ca si client nu contezi pt ei, esti un nimeni! Ei decid cand iti vei primi produsul, daca azi sau maine sau daca peste un timp, ca las ca oricum mai devreme sau mai tarziu il primesti! Trimit mesaj ca "veti fi contactat in data de...in intervalul orar x si y" si nu mai aduc coletul! asa e cand toata ziua o lalai si stai la cafele, tigari si ai o lipsa totala de chef de munca. Astea sunt scuze ieftine ca sunt ocupati, ca Black Friday ca sarbatori etc. Vina porneste de sus, trebuie satisfacut un necesar mai mare de personal ca sa nu apara probleme. Nu e prima data, e a N-a oara cand patesc asa ceva cu Fan-ul! De parca pe banii lor aduc produsele! Eu platesc serviciile de curierat, la fel ca toti clientii care au de a face cu ei! E inadmisibil sa ai o asemena atitudine! Apelati cu incredere la OPC daca vreti sa urgentati serviciile lor! Asa se rezolva in 2 miscari!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cea mai proasta firma de curierat!!! Nu stiu dupa ce mai există!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

O firma neserioasa.Sunt aroganti,mincinosi si nici nu se obosesc sa raspunda la telefon poti sa insisti de zeci de ori ca tot nu isi fac timp sa răspundă.Parca pe gratis ar aduce pachetele...uita ca noi plătim
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cea mai mincinosa firma din cite am cunoscut,zice ca aduce produsu si nu mai raspunde la telefon laduce cind vor iei dupa o saptamina
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cea mai proasta firma de curierat ,nu raspund la telefon niciodata ,am incercat de 10 ori intr-o zi si nimic...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

0 stele.. foarte increzatori in nesimtirea lor.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 7 ani

Au program de lucru pana la ora 17, am sunat la 15.45 si mi-au zis ca nu mai sunt in Turda, adică se retrasera la sediu. Groaznică firma asta, sper sa intre in faliment cat mai curând.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

BUNA ZIUA.SUNT O SOCIETATE CU PERSONAL DE NESIMTIRE RIDICATA.NU LIVREAZA LA TIMP,NU RASPUND LA TELEFON.MINCINOSI
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

cea mai proasta firma de curierat din zona Turda, curieri care te mint in fata ca te-au cautat, nu se poate asa ceva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

nu sunt amabili deloc si foarte neseriosi
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Distrusi! Asa ceva nici nu sa mai pomenit. Cum se poate asa ceva? Nu livreaza coletele si nici macar nu raspund la telefon. Macar un mesaj de informare ca ti-a ajuns coletul la sediu daca nu vor sa livreze la domiciliu. Grrr risipa de resurse si timp.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Sub toata critica,servicii de rahat,la bani platiti din buzunarul nostru,lipsa de interes,neseriozitate,lipsa de respect fata de clienti,nu ridica telefonul desi am sunat de vreo 30 X,RUSINE!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

nu recomand niste ne seriosi. daca in intervarul orar ce ti da nu il poti ridica ti-l trimite inapoi.... sau spune ca ti-l aduce unde esti acum si nu-l mai aduce... neseriosi
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

De 3 zile astept sa mi se faca o comanda de la firma voastră...curierul ce voi îl aveți angajat si care trebuia să vină cu comanda are telef închis de 3 zile...atunci ptr ce mama dracului imi mai trimiteți sms când nu sunteti in stare sa onorați o comanda...si mai faceti omu sa stea acasa pe degeaba...trimiteti azi comanda ca altfel e jale daca viu în campia
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Nu recomand FanCourier Câmpia Turzi, trebuia sa primesc un colet de dimensiune mai mare, care nu era exagerat de bine sigilat, și mi-a dispărut dintr-o cutiuța produsul, iar cutia a fost aruncată dinou in colet, deschisă, când am anunțat la sediu nici măcar nu le-a pasat ! Lucru Slab !! Sper sa vadă cei de la București ce faceți voi aici !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

pe nicaria niste habarnisti care nu au e cauta in coletarie ,fara nici un pic de profesionalism au angajat pe toti retarzii care iau gasit si numa minuni fac, ms fain fan curier pt nimic ,nu meritati nici o jumatate de stea
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

FOARTE NESERIOSI. !!!!!!!DUPA CE AM ASTEPTAT 2 SAPTAMANI DUPA COLET MI-AU LUAT BANI SI DE TUR RETUR . SI AM FOST EU SA RIDIC COLETUL !!!!! EI NU AU AVUT TIMP. FOARTE NESERIOSI
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Cat de tampit poti fi, sa nu fii in stare, ca curier, sa preiei o carte si sa o expediezi la adresa primita de la operator telefonic, pe motiv ca nu e ambalata si sa pleci de la adresa? De cata scoala, inteligenta si cate transformari de reguli este nevoie in firma de curierat FAN COURIER, ca sa-si aleaga angajati competenti si sa nu-i impiedice prin limitari de genul ambalarii de catre expeditor, si prin proasta comunicare si refuzul unei expedieri? Nu, eu nu pot sa concep cum un ,,curier.. consuma timp si benzina sa ajunga in fata usii expeditorului, si sa refuze sa puna o carte intr-o punga si sa o expedieze, este mai presus de imaginatia mea! ESTE INIMAGINABIL. Fan Courier pentru mine a fost un cosmar si am impins efectiv aceasta expediere prin nenumarate telefoane dar a esuat! Daca nu vor, nu vor si basta! Este o paleta larga pe piata de firme de curierat iar eu am reusit sa gasesc o firma care m-a uimit prin eficienta cu care a rezolvat totul cu usurinta, fara probleme de comunicare sau piedici, si a costat doar 2 lei in plus! Asa ca, tuturor celor care citesc asta, le doresc ALEGEREA PERFECTA!
Răspunde Raportează recenzia

Am primit sms ca primesc coletul cu nr.203789930003 in data de 07 febr şi nici PINA azi 09 febr nu L am primit cind este vineri,s8 mai aşteptăm PINA luni sau PINA cine ştie cind??????? Ce fel de firma este asta niciodată nu am mai păţit aşa ceva..........nu sunteţi serioşi,dacă am făcut comanda înseamnă ca aveam nevoie de lucrul acela.sau aţi luat mai mult decât puteţi duce


, în urmă cu 9 ani

Ma numesc Herman Vasile si sunt din Turda.La finalul lunii august trebuia sa primesc doua colete din Austria, prin Eurodis RO.Nefiind contactat de nimeni in niciun fel, am trimis vreo 3 mailuri la eurodis in care le ceream detalii despre colete . Raspunsul era standard acelasi ca voi fi contactat. Asa ca am luat internetul la rand si am aflat ca reprezentantul pt. Romania este Fan curier. Am sunat la Campia Turzii, dar mi-a raspuns o doamna ca ea nu a auzit de Eurodis si ca poate e vorba de un alt fan curier!!!!Dupa insistente ii dau tracking number zice ca n-au nici un colet, insist ii dau numele si adresa si-mi spune ca, coletul este in depozit.Alerg la sediu si-mi recuperez coletul. Primul din pacate am aflat ca s-a intors la expeditor .Avertisment , in atentia Fan Curier Campia (si am trimis si la Eurodis) ,voi contacta un avocat si ii voi da in judecata pt. daune .Va rog sa lua-ti nota d-le director si sa pune-ti punct acestei batjocuri si nepasari!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

fan courier pe Campia Turzii ESTE PRAF . cOMANDA DATA PE UN MAGAZIN ONLINE SI NICI DUPA 3 zile nu a ajuns la mine si nu este prima data cand ma aflu in situatia asta . Sefii de la Bucuresti nu vad cum sta treaba pe zina Campia Turzii?
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Sunteți o firma de doi bani după ce ca va plătim taxe de curier nici nu veniți când trimiteți mesaj .Ar trebui firmele sa renunțe la contractele cu voi .Rusine îi a doua luna când pățesc așa ceva cu voi îmi ziceți ca îmi ajunge pachetul și nu mai vine nici a doua zi .Îl păstrează șoferul în mașină ar trebui sa nu va mai plătim taxa de curier.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Cea mai penibila firma de curierat posibila....trebuia sa distribuie un pachet ieri, deoarece au trimis acel mesaj prin care te anunta, bineinteles ca nu au facut acest lucru, azi de dimineata vorbesc cu persoana de pe al carui numar am primit mesajul...scuzele de rigoare...si ma asigura ca la prima ora o sa contacteze persoana caruia trebuia sa inmaneze pachetul...nici gand....si bineinteles acuma nu mai raspund la telefon!!! Mentionez ca acel pachet trebuia sa fie trimis de dimineata in Spania...acest lucru nefiind posibil, datorita "bunei vointe" a celor de la Fan Curier Campia Turzi!!! Mie imi ramane decat sa astept pana saptamana viitoare, cand mai am posibilitatea sa primesc coletul....bineinteles daca o sa se sinchiseasca domniiiii sa il duca la destibatia a treia zi!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

O mizerie.Daca e-mag doreste sa mai aiba clienti ar fi bine sa renunte la serviciile acestei firme de curierat.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

cred ca aveti nevoie de o noua organizare si de un obraz mai gros...niciodata nu livrati coletul in ziua in care trimiteti acel mesaj in care specificati ca pachetul va fi primit intre respectivele ore...mai bine specificati ca vor trece zile pana se va livra coletul la domiciliu si incercati sa lasati minciuna deoparte
Răspunde Raportează recenzia

jALNICI

, în urmă cu 9 ani

Sunteti neseriosi... ar trebui sa va fie rusine pentru ceea ce face-ti!! Trebuia sa-mi primiesc coletul de doua zile... Evident nu a ajuns la mine si nici la telefon nu raspund. RUSINEEEEEEEE!!!!1
Răspunde Raportează recenzia

Rusine sa va fie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

, în urmă cu 9 ani

Rusine sa va fie !!! Sunteti jalnici !!! Dupa ce ca aveti obligatia sa livrati la domiciliu, sunt sunata sa cobor in parcare sa stau mai bine de o jumatate de ora in frig si sa nu mai raspundeti la telefon !!!! Rusine sa va fie !!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

VAI DE CAPUL LOR...NU RECOMAND NIMANUI sunt niste g......
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

foarte slab ....si daca mai luati ceva de la ei luatil voi de la sediu
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Jalnici, nu recomand aceasta firma nici dusmanilor
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

slaba firma fugiti de astia .Asa ceva rar faliment total Dumnezeu sa-i ierte.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Sunteti mincinosi, neseriosi si deloc punctuali !! Soferul ala are mereu telefonul in modul de respingere apeluri, dar nici macar nu te suna in ziua in care ar trebui sa primesti coletul. La sediu se intampla la fel, nimeni nu raspunde. Sunteti o rusine, niste gunoaie !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Aștept pachetul de 2 săptămâni sun pe toate numerele afișate și nu-mi răspunde nimeni neserioși frate nu glumă!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

sunteti o firma de tot rahatul,niste neseriosi care va bateti joc de clienti. nu va sinchisiti nici macar sa raspundeti la telefon. sa va fie rusine gunoaielor!
Răspunde Raportează recenzia

Sunteti neseriosi, nici macar la telefon nu raspundeti...trebuie sa umble lumea dupa voi sa-si primeasca coletul.


, în urmă cu 10 ani

Colet primit in 07.11.2016 , ora 15:57 ,in conditii necorespunzatoare . Am sunat curierul de peste 10 ori ,avand numarul de telefon 0733929151, dar nu mi-a mai raspuns . Eu nu ma pot deplasa , pt. ca am probleme la picior . Va rog sa-l trimiteti pt . a prelua coletul si a-l returna Cumparatorului . Va multumesc !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Cea ma jalnica firma, orice firma de curierat livreaza un colet in maxim doua zile, la astia le trebuie vreo doua saptamani. O firma ca asta nici nu se poate numi curier.........sunteţi catastrofa sa va fie rusine !!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Cea mai de rahat firma de curierat. Daca trimit un colet in tara ajunge in 2 săptămâni...
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Tot ce s-a scris mai sus este purul adevar. Am sunat pe toate numerele de telefon afisate, si nu raspunde nimeni niciodata (eu vroiam sa trimit un colet cu ridicare de la domiciliul meu) Ma intreb daca sefii lor de la sediul central citesc ce se scrie pe aici si sa ia niste masuri.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

O firma de 2 bani ! cu angajati de 1 ban !! Ii sun de 20 de ori si nu raspund la telefon si nu pot sa fac nimic intreaga zi , doar sa ii astept pe ei sa ma sune cand au chef !! La birou nu raspund , agentii nici ei ! Nu recomand nimanui sa isi piarda timpul si banii cu acesti amatori !! Credeam ca Posta Romana ii pe spate , dar Fan Courier-ul este pe burta !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

O filiala de toata jena, cu niste nesimtiti de angajati care nu stiu ce au de facut ,le trebuie o saptamana sa livreze un colet si mai au si nesimtirea sa nu raspunda la telefon ,iar cand am reusit sa-i prind pe fir au spus ca nu stiu daca coletul este la ei ,iar pe urma au da-o la intors ca o sa ma sune soferul ,a mai trecut o zi si nici un semn de la sofer iar ei au nesimtirea sa nu raspunda la telefon
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Sunt total dezamagit de angajati!!!...sun ca prostul la sediu si nu raspunde nimeni!!...iar de fetele de acolo nici nu mai spun, un zambet ceva la ele totul la fusereala!!!..cred ca pana la urma voi opta sa trimit prin Cargus!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Nu recomand nimănui. Agentul care trebuia sa faca livrarea nu a raspuns la telefon desi l-am sunat de aproximativ 15 ori in ziua in care am primit mesajul cu intervalul de livrare si AWB-ul. O firma de tot c...tul, daca-si permite sa ţină astfel de angajaţi . Dupa program, evident, si-a închis telefonul
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

dezamagire totala de serviciile prestate
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

O firma de curierat care isi face reclama proasta datorită angajaţilor care ii are,rusine ca nu stiu vorbi cu clienţii si nu respecta procedurile.Am un colet Avon de 3 zile la ei pus cu livrare expres si nu imi convine sa treaca 5 zile pana il primesc pe motiv ca cica nu mi-a sunat telefonul, parerea mea este ca daca esti angajat la firma de curierat avand in vedere ca scrie adresa dute domnule si bate la usa, dute exact la adresa ca clienţi platesc pentru transportul coletelor.Rusine curierilor!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

in data de 26.01.2016 am trimis un colet pentru localitatea Petresti de jos .Agentul a ajuns la 300 de metri de destinatie si nu a vrut sa mai duca coletul pe motiv ca nu baga masina prin gropi.A injurat clientul si a plecat fara sa mai lase coletul. Semenea comportament este demn de lumea a treia. Sunt 7 zile de cand trebuia livrat coletul si nu a ajuns nici pana azi la destinatie.Inlus nu raspunde nimeni la telefon la Fan Courier Campia Turzii .RUSINE!!!!
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre FAN Courier - Câmpia Turzii!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.