Recenzii despre FAN Courier - Câmpia Turzii
Recenzii
Anonim , 09 iulie 2025
Mishu1956 , în urmă cu 2 ani
Carmen , în urmă cu 2 ani
Rares , în urmă cu 4 ani
Silviu Paculea , în urmă cu 4 ani
Vancea Ion , în urmă cu 5 ani
Clara , în urmă cu 6 ani
CRISTUREAN DUMITRU , în urmă cu 6 ani
Total de acord cu ce zici tu. Am fost nevoit sa fac o plangere la cei de la Bucuresti dar sunt sigur ca nu se va schimba cu nimic situatia din zona. Ultimele 5-6 colete au venit cu acelasi curier, la toate imi cerea sa ma deplasez o distanta considerabila pentru a ridica coletul. Ba pe Strada Libertatii, ba pe Strada I.Ratiu. Daca i-am zis sa vina la destinatie a refuzat si mi-a inchis in nas.
Mar Cal , în urmă cu 6 ani
MARIA , în urmă cu 6 ani
Andrada , în urmă cu 6 ani
Lonper Stescar Innimson , în urmă cu 8 ani
IONEL ILEA , în urmă cu 8 ani
SEBI , în urmă cu 8 ani
costea violeta , în urmă cu 8 ani
Rinlu Nikpus Himsu , în urmă cu 8 ani
Bertmat Perdi Vidpe , în urmă cu 8 ani
Su Robar Retergab , în urmă cu 8 ani
Ka Wusbert Reut , în urmă cu 9 ani
Gab Ethe Landkenve , în urmă cu 9 ani
Am primit sms ca primesc coletul cu nr.203789930003 in data de 07 febr şi nici PINA azi 09 febr nu L am primit cind este vineri,s8 mai aşteptăm PINA luni sau PINA cine ştie cind??????? Ce fel de firma este asta niciodată nu am mai păţit aşa ceva..........nu sunteţi serioşi,dacă am făcut comanda înseamnă ca aveam nevoie de lucrul acela.sau aţi luat mai mult decât puteţi duce
Libra Terjus Himgan , în urmă cu 9 ani
Son Sonah Nahdus , în urmă cu 9 ani
Tus Unjus Lesginus , în urmă cu 9 ani
Fusfa Tedum Kalin , în urmă cu 9 ani
Sotom Kusvak Nisgen , în urmă cu 9 ani
Hamson Dena Fuskenlus , în urmă cu 9 ani
Nahor Hoga Itkobi , în urmă cu 9 ani
Decyl Cuslu Vakun , în urmă cu 10 ani
Pres Taut Madrikcyl , în urmă cu 10 ani
On Matgan Musrisdi , în urmă cu 10 ani
Rik Nuscel Kosanacyn , în urmă cu 10 ani
Bor Zelva Iermas , în urmă cu 10 ani
Helste Ote Dorven , în urmă cu 10 ani
Ke Pernah Nikbetum , în urmă cu 10 ani
Cel Otus Vecehus , în urmă cu 10 ani
Mas Frantan Rinrah , în urmă cu 10 ani
Ma Vakum Gitdre , în urmă cu 10 ani
Nahbra Dusfa Omri , în urmă cu 10 ani
Dreven Gacus Imte , în urmă cu 10 ani
Birtan Mehel Birmu , în urmă cu 10 ani
Tond Lanlor Vakbet , în urmă cu 10 ani
Cy Lorto Bertvar , în urmă cu 10 ani
Mu Vara Hera , în urmă cu 10 ani
Oferă detalii despre propria experiență în această locație.
Mi-au trimis mesaj că ajunge cu coletul la ora 15 sau 17, au ajuns la 12 iar eu dormeam,când m-am trezit mi-au spus că au sunat şi a răspuns o femeie şi nu ştiu eu ce "abureli, imposibil, pentru că soţia era la lucru iar fetele la şcoală!!!