Recenzii despre Electrocominstal

Recenzii

, în urmă cu 4 ani

am instalat un Ariston luat prin ENEL cu ei. la mine totul a fost in regula. baieti tineri si cu bun simt . eu am fost multumit de cum au lucrat, recomand.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Au fost SINGURII dintre toti colaboratorii de 2 bani ai ALTEX ROMANIA ,care au fost in stare sa monteze 2 aparate la et 2 cu scara . Am fost plimbat de ALTEX (dai banii inainte si apoi sa fii sanatos ) 2 saptamani! ! Afara erau 38 de grade !!! Mi au trimis 2 firme de prosti si incompetenti . semnat UN CLIENT FIDEL ALTEX ! ar trebui ca aceste firme de "cizmari" presupusi instalatori sa fie sortate de ALTEX ! dar ..traim in ROMANICA ...despre ce vorbim..
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Aer 3 bucati instalate de la media galaxy. Instalare fara probleme dar Din partea mea 3 stele pentru ca ori ei ori media galaxy m au taraganat cu instalarea 10 zile in loc de 5 cum mi sa spus cind am cumparat .
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Am montat si eu un aer conditionat de la Samsung luat din Altex . Am sunat la 3 firme din lista de montatori si nimeni nu folosea pompa de vid . Intr un final am ajuns la Electrocominstal care spre fericirea mea si a aparatului foloseau pompa de vid .
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 12 ani

Ok baietii .am apelat pentru un service la centrala si a decurs ok . Marian Toma
Răspunde Raportează recenzia

service

, în urmă cu 12 ani

Am facut service la centrala termica de la munca , apyoi aau venit si la soacra . Au fost ok .
Răspunde Raportează recenzia

Am montat cu ei 2 aere cumparate de la Altex .montajele au iesit frumos dar nu prea le au avut cu curatenia , per ansamblu nota 8 (lipsa aspirator )


Scrie o recenzie despre Electrocominstal!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.