Recenzii despre Cargus Punct I.C, Bratianu NR 118

Recenzii

, 11 iulie 2025

Sunt profund nemulțumită de modul în care sunt livrate coletele în zonele din jurul Câmpulungului. Deși ar trebui să ajungă la destinația finală, acestea sunt aduse doar până la sediul firmei, iar destinatarii sunt obligați să se deplaseze personal pentru a le ridica. Mai grav este că nu se oferă niciun apel telefonic de înștiințare, ci doar un mesaj cu un link, care nu este întotdeauna clar sau ușor de accesat. Pentru o persoană în vârstă, acest proces devine complicat și frustrant, mai ales când este nevoită să se deplaseze fără sprijin, doar pentru că livrarea nu este dusă până la capăt. Consider că această practică este lipsită de respect față de client și sper să se găsească o soluție care să asigure livrarea completă, așa cum ar fi normal...daca s ar putea as da - 5 stele ca si recenzie....Bataie de joc....
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 4 ani

Astept de 4 zile dupa o comanda si nu am primit niciun răspuns… firma de curierat de 2 lei neserioşi si incompetenţi toti
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Rusine! In afara faptului ca livrările sunt la ore destul de târzii, Curierii sunt niste mincinoşi! Intr-adevar, vina a fost a mea ca am gresit numarul, dar am luat legatura la timp incat numarul sa fie schimbat, prima zi poate a fost o eroare, inteleg, dar asta s-a repetat din nou! Nu e posibil sa Trimiteţi un mesaj unui client ca veniti si sa nh va mai faceti apariţia, mi am anulat planurile pe doua zile! Nu este normal sa sun pentru a intreba de comanda, iar telefonul curierului sa fie inchis! Daca exista o problema si nu puteti ajunge puteti informa clientul, e si timpul lui in joc!
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Cum puteti minti cu nerusinare ca m-ati cautat in perioada 06-07 ianuarie 2020 si nu ati gasit destinatarul cand adresa mea era pe coletul cu nr.109209665.V-a sesizat d-na Florentina de la firma Exotic si ati mintit-o. Sunteti ,oare,oameni cu bunul simt? Cand m-ati apelat si pe ce numar,domnilor,ca la mine la mesaje nu apare nimic...Menirea voastra este sa aduceti coletul la destinatie,nu sa vin eu,sa va caut si sa-l ridic de la firma unde lucrati.Am sa va fac reclamatie pentru atitudinea voastra.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Buna dimineata!Fiti draguti unde este sediul Urgent Cargus in Campulung Muscel ? Am cautat la cele doua adrese de pe net si nu iam gasit.Va rog sami spuneti exact unde se afla.Va multumesc!


, în urmă cu 9 ani

Nu sunteti o firma de incredere
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Soferi dv nu au Chef sa aduca coletele,


, în urmă cu 9 ani

Buna ziua, astazi am discutat cu curierul la oara12 la ce ora vine in zona mea. A spus ca la ora 13. Nu a venit. La ora 14 am revenit cu un telefon. A zis ca e in zona, aproape de mine si ca nu a gasit loc de parcare sa merg unde are masina. Cand am ajuns la masina nu era. Il sun si zice sa astept ca este intr-un magazin. Si nu este singura livrare care mi s-a facut in acest fel. Nici un respect fata de client. Nu recomand o firma cu astfel de personal.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Cargus Punct I.C, Bratianu NR 118!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.