Recenzii despre Cabinet Veterinar Pantelimon Vet

Recenzii

, 21 septembrie 2025

Mulțumită de serviciile și sfaturile primite! Recomand cu încredere!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 3 ani

Super profesionisti ! Mi au salvat catelusul ! Va multumesc !
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Aştepţi cu orele, nu eşti băgat în seama "ce şi de ce ai întrat", menţionez ca am fost de multe ori sa cumpăr diverse, de atâtea ori am plecat nervoasa pentru ca personalul care vad ca în recenzii spune ca sunt foarte ocupaţi şi sunt şi ei oameni, însă nu este asa pentru ca de fiecare data, nu aveau nici un pacient, nici nu apuci sa termini sa le explici ce vrei şi te lasă balta. Dacă şi în acest cabinet este aglomerat, nu sunteţi făcuţi pentru aceasta meserie, nu zâmbiţi, ce sa mai spun de cabinetul la care ma duc, unde acei oameni de la orele 9:00 pana la 22:00, au minimum 70 de pacienţi pe zi şi întotdeauna zâmbesc şi dau dovada de un profesionalism rar întâlnit, asta pentru ca iubesc într-adevăr animalele. Închideţi cabinetul sau vindeţi doar produse,asta ar fi singura varianta.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

nu dau bonuri fiscale decat daca ceri!!! Daca le ceri indiferent ce ai cumparat sau ce sevicii au fost prstate ati vor da un bon cu o suma generala!! adca poti cumpara bobite sau sa t operezi animalul pt i e un bon generl!!! SPALARE DE BANI!! Ati vorbesc de sus!!!!Seful e un nesimtit!!!! NEEDUCAT SI UN MISOGIN!!! Daca ai aduci reprosuri trece a amenintari!!! Asi schimba doctorii la 2-3 luni!!! Nimeni nu le sta in cabinet!!! NU RECOMAND!!!NU SUNT PROFESIONALISTI SUNT MACELARI!!!!FERITI VA SAU ASUMATI VA RISCUL!!!!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Recomand cu drag! Medici cu dăruire şi competenti. Foarte promti!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Medici competenti, care isi iubesc meseria!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Am şi eu ca multi altii nişte experiențe ff neplăcute din acest cabinet cu acei aşa zisi medici vet dar si cu patronul de acolo Suni faci programare pt un tuns si un spalat îti spune prețul iar când te suna să ti iei câinele mai inventează fel si fel de tratamente pe care nu le a pus in discutie de la inceput adica bani in plus pt nimic . Ca sa nu mai zic de bonuri fiscale ca nu se eliberează nici la tratamente nici la ce cumperi de la ei !! Într un cuvânt niste hoațe in frunte cu arogantul de bărbos bulangiu care se vede mare patron !! Un c***t !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Cabinet pe dracu nişte nenorociți care bat animale lăsate la tratament nişte hoți în frunte cu arogantul de patron care se laudă că este ofițer acoperit când ceri bon fiscal şi nu ți se dă . Asa ca oameni buni iubitori de animale mai sunt si alte cabinete serioase !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Cel mai prost cabinet in care intr-adevăr daca te duci esti țepuit si iti moare si cățelul acasa. In cazul meu câinii. Feriți-va de acest cabinet, personal necalificat si iti umfla prețul ca sa le iasă lor cat mai bine.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 10 ani

Imi pare rau, dar cel ce a postat mai sus are dreptate. Spatiul reamenajat este neadecvat pentru cei ce au probleme cu pasarile, deoarece pasarea (daca zboara) va scapa si se va lovi de geamurile neacoperite ale usii cabinetului. Poate scapa si afara. Perusul meu a ajuns in aceasta situatie - l-am dus pentru ca avea ceva la aripa, a scapat, s-a lovit de toate geamurile, iar acum, dupa o saptamana si jumatate, sta pe fundul custii umflat in pene si nu mai stiu ce sa-i fac sa se simta mai bine. Chiar nu vreau sa moara... In cazurile precedente au fost veterinari buni, dar de ceva vreme parca nu mai am incredere sa-mi duc animalutele acolo...
Răspunde Raportează recenzia

neprofesionisti

, în urmă cu 14 ani

nu va recomand. Doctori neprofesionisti si aroganti. Locul perfect in care ramai fara bani si iti bati joc de animalul tau. Diagnostic si tratament gresit cu reactii si urmari.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Cabinet Veterinar Pantelimon Vet!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.