Recenzii despre Cabinet Medical Kantor Maria

Recenzii

, în urmă cu 2 ani

Doamna dr Kántor a fost profesionist şi a arătat o atenţie deosebită faţă de problemele mele medicale. Sunt foarte mulţumită! Recomand cu mult drag acest cabinet medical!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Doamna dr este profesionista si foarte amabila, are multi pacienti si uneoari trebuie sa ai rabdare dar te ajuta si te trateaza super bine. Eu ii multumesc din suflet pentru ajutorul acordat mamei mele.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 8 ani

Cel mai bun medic din ardeal
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 11 ani

Ma intreb cum naiba programezi un pacient de 85 de ani la ora 13:00 si-l faci sa astepte pe hol aproape 3 ore ... Intr-adevar e "dulce" la vorba, dar sarata la facturat!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 12 ani

O doamna super profesionista
Răspunde Raportează recenzia

felicitari

, în urmă cu 13 ani

Cabinetul cu medicul cel mai bun din Ardeal.Multumiri d-nei dr.si mult respect!
Răspunde Raportează recenzia

respect

, în urmă cu 17 ani

cel mai bun cabinet de oftalmologie din oras
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Cabinet Medical Kantor Maria!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.