Recenzii despre Cabinet Medical Dinica Catalina

Recenzii

, în urmă cu 3 ani

Niciodată să nu mergeţi la această doamnă.Am avut astăzi o programare,sa comportat foarte urât şi nici nu a vrut să mă consulte o zis că merg la doctorul cu care am născut .Toată lumea se plânge de aceasta doamna ,nu are ruşine!!!! Ar trebui nici să nu mai lucreze ...dar uite că încă o mai ţin ,că are pile .
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

O experienţă traumatizanta! Nu vreau sa o mai vad niciodată pe aceasta "doamnă".
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

Aceasta doamna ca nu vreau sa-i zic altcumva este numai după bani şi se comporta frumos cu tine doar când ii dai banu in mâna, azi am fost la policlincă şi a avut un comportament de jigodie şi vorbea oribil.Trăim intr-o ţara unde numa pe bani se vorbeşte educat, in rest toţi is ţărani şi nu au dreptu la opinie , mi-e scârbă de aşa comportamente
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 6 ani

Păcat ca sunt doar 5 steluţe. Doamna doctor ar merita o galaxie. Este un doctor cu mare experienta, dedicata meseriei, înzestrată cu multă răbdare si intelegere pentru pacienţi. Am gasit in sfarsit un medic la care pot sa merg cu încredere si fara emotii suplimentare. Am simtit-o apropiata, deschisa si dispusă sa asculte, am simtit-o ca pe o prietenă. Daca doriti sa găsiţi un OM si un medic exceptional, cautati-o cu încredere.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

, în urmă cu 9 ani

Această ființă pe mine ma chinuit extrem de mult Nu vreau sa intru în detalii numai ca nu o recomand la nimeni dacă nu ii bagi spagă în buzunar nu te baga în doua bete Este o doamna frustrata care nu știe sa vorbească cu pacienții care numa banul o interesează și atitudinea care o adopta când întrebi ceva este jalnica ....nici nu știi cum sa întrebi ca sa nu te facă în toate felurile Nu o recomand eu am dat de ea din întâmplare eram disperata și nici un alt cabinet nu era disponibil Este o prefăcuta și sugativa de bani EVITAȚI ACESTA FIINȚĂ PENTRU CA NU DORESC LA NIMENI SA TREACĂ PRIN CE AM TRECUT EU CU STIMA EU
Adaugă comentariu Raportează recenzia

da da

, în urmă cu 17 ani

Acest cabinet medical particular ofera consultatii din cele mai bune din oras.Sunt multumita cu adevarat de medicul ce consulta pentru ca ofera prescriptii medicale care mau ajutat cu adevarat la tratarea unei mici boli ce am avut-o.
Adaugă comentariu Raportează recenzia

Este o Doamna şi un Medic deosebit, mulţumesc pentru tot ceea ce a făcut pentru mine


Scrie o recenzie despre Cabinet Medical Dinica Catalina!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.