Recenzii despre Beauty and Style by Sophie

Recenzii

, în urmă cu 2 ani

O locatie de bun gust cu oameni frumosi!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Totul foarte ok!Atmosfera placuta!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

Un salon cu cu oameni pricepuţi şi multă experienţă!❤️
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 2 ani

O atmosfera frumoasa!Fetele sunt foarte drăguţe,şi foarte pricepute!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

O oaza de liniste si relaxare!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 5 ani

O atmosfera excelenta cu un personal calificat de exceptie!
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Beauty and Style by Sophie!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.