Recenzii despre Alpina Factory Shop

Recenzii

, în urmă cu 10 ani

E dezamagitor faptul ca nu aveti numere mici pentru dama, gen 37, cel mai mic nr gasit era 40 !!
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 11 ani

Imi cumpar incaltaminte de cate ori ajung prin reghin. Preturile sunt foarte accesibile pentru incaltaminte de piele, iar calitatea este superioara. Am cautat produsele pe site-uri internationale si am ramas uimit la ce pret se vand.
Răspunde Raportează recenzia

, în urmă cu 11 ani

Buna ziua!Am fost astazi la magazinul lor (Alpina),programul fiind pana la ora 13:00 (sambata),am ajuns la 13:05,iar agentul de paza nu ma lasat sa intru pentru un timp de 10 minute,eram venita tocmai din Targu Mures,fiind sigura ca vroiam sa-mi iau o pereche de botine de vara.Agentul de paza a vorbit foarte urat rugandu-l sa ma lase doar 10 minute!Mi-a inchis usa in nas si a folosit cuvinte obscene!Niciodata nu voi mai calca in acel magazin,fiind clienta veche.
Răspunde Raportează recenzia

la Alpina nu trebuie sa intri in fabrica pt. a vizita magazinul deci nu ai de-a face cu agenti de paza. intrarea in magazin este in exterior.


Mariana

, în urmă cu 12 ani

Produsele Alpina sunt de foarte buna calitate si deosebit de frumoase ca design. De oricate ori intri in magazinul firmei poti pleca cu oricate perechi de incaltaminte iti permiti sa cumperi, pentru ca ai de unde si din ce alege. Raportul calitate pret este foarte bun.
Răspunde Raportează recenzia

Alpina

, în urmă cu 17 ani

Alpina este un magazin renumit si spun aceasta deoarece stiu foarte multe persoane care vin din alte zone mai indepartate doar pentru a-si achizitiona produsele puse la dispozitie de acest ofertant. De aici imi dau seama ca relatia calitate-pret e buna; produsele isi merita pretul deoarece calitatea e una deosebita!
Răspunde Raportează recenzia

De calitate

, în urmă cu 17 ani

Alpina este o importanta producatoare de incaltamine in municipiul Reghin. Incaltamintea este de calitate, si va pot garanta din propriile experiente. In urma cu cativa ani, inainte sa folosesc produsele oferite de Alpina, mi se rupeau adidasii dupa 2-3 luni de folosire. Apoi m-am gandit sa incerc adidasi si de la Alpina si sunt foarte multumit. O pereche de adidasi m-au tinut chiar un an si jumate si pot spune ca jucam fotbal aproape in fiecare zi. Va recomand Alpina pentru incaltamintea sa de calitate.
Răspunde Raportează recenzia

a fost candva

, în urmă cu 17 ani

alpina a fost candva o mare firma care aprodus bocanci pentru armata NATO dar din cauza unor oameni care si-au urmarit doar scopuri personale a facut ca aceasta firma sa decada in ultimii 7 ani dar eu inca am marea speranta ca isi va revenii pentru ca are un mare potential. A produs si incaltaminte pentru marile firme Wrangler si puma, deci aceasta firma di Reghin nu a fost o firma oarecare.recomand produsele lor.
Răspunde Raportează recenzia

Scrie o recenzie despre Alpina Factory Shop!

Oferă detalii despre propria experiență în această locație.